Ve finálové skupině udržela stoprocentní bilanci rezerva Lomnice.

Ta tentokrát uspěla ve šlágru s Bukovany, nad kterými slavila výhru 6:3. V dresu vítěze se hned trio hráčů dvakrát zapsalo do listiny střelců, když se o půltucet branek vítěze stejnoměrně podělili Vojtěch Kondelčík, Ondřej Podhajský a Jan Oršula.

To v dresu Bukovan pálili ostrými pouze Danielové, když dvě branky obstaral Daniel Psota jeden pak Daniel Mikolášek. Bukovany tak po prohře mají k dobru právě před béčkem Lomnice čtyřbodový polštář.

Ve druhé bitvě finálové skupiny uspěl Habartov, pro který to byla úspěšná premiéra v rozhodující části soutěže, když si před svými fanoušky poradil těsnou výhrou 1:0 s týmem Krajkové, když jedinou trefu duelu měl na svědomí Martin Pajer.

Ve skupině o konečné páté až desáté místo se odehrál pouze jeden zápas. K druhému totiž neodcestovala rezerva Svatavy, která se měla představit na půdě Krásna. Stoprocentní bilanci si udrželo Oloví, které i ve druhém vystoupení dosáhlo na vysokou výhru, když tentokrát uspělo na půdě Jindřichovic, odkud si odvezlo vítězství 5:1.

Nadstavba, 2. kolo, finálová skupina:

Lomnice B – Bukovany 6:3 (2:2). Branky: 8. a 34. Vojtěch Kondelčík, 56. a 82. Ondřej Podhajský, 61. a 85. Jan Oršula – 14. a 70. Daniel Psota, 44. Daniel Mikolášek.

Habartov – Krajková 1:0 (1:0). Branka: 26. Martin Pajer.

Nadstavba, 2. kolo, o 5. až 10. místo

Jindřichovice – Oloví 1:5 (0:2). Branky: 56. Tadeáš Havlík – 38. František Čermák, 39. Pavel Bezděčný, 55. Adam Kratěna (vlastní), 83. Tomáš Kričfaluši, 89. Jaroslav Procházka.

Krásno – Svatava B (nehráno, soupeř nedorazil k utkání).


Načítám tabulku ...

Načítám tabulku ...