„Určitě jsme chtěli vyhrát,i když jsme čekali trošku jiný průběh,“ narážel na pohodový zápas v podání Slavoje Patrik Aubrecht. Právě on otevřel v 5. minutě skóre duelu a již ve 30. minutě se mohl radovat z hattrickua k tomu pak přidal v závěru první pětačtyřicetiminutovky svou čtvrtou branku. Již první poločas Bečovu vyšel na výbornou, když si nad soupeřem z Krušných hor vytvořil čtyřbrankový náskok a do šaten odcházel za velmi příjemného stavu 5:1. „Myslím si, že to bylo rozhodující, jelikož dostat za poločas pět branek, to řádně zamává s psychikou,“ přemítá osmadvacetiletý hráč. Po změně stran sice Bečov trochu ubral z gólového apetitu, i přesto se třikrát střelecky prosadil, kopačky v tom měl Aubrecht, který obstaral všechny branky Bečova po obrátce stran. Suma sumárum, během zápasu si připsal na střelecké konto sedm branek, celkově jich má na kontě po třech zápasech devět.

„Loňskou sezonu se mi podařilo vstřelit sedm branek proti Verušičkám,“ vracel se Aubrecht zpět v čase za gólovým počinem, který si letos zopakoval. „Nikdo nic zatím neříkal, ale levný to bude,“ má bečovský gólostroj jasno, že bude muset za střelecký počin něco utrousit do týmové kasy.