Vojkovice, které vévodí tabulce, před svými fanoušky nezaváhaly, když si na účet přihodily již sedmnáctou výhru, když si poradily na svém hřišti s Merklínem, nad kterým vyhrály 3:0. Zahanbit se nedala Stará Role, druhý tým tabulky. Staroroláci proměnili svůj stadion v střelnici, na které rozstříleli v poměru 8:1 Děpoltovice, když k vysoké výhře přispěl hattrickem Roman Voborský. Tři body urval i třetí v pořadí Bochov, který přichystal výběru Božičan první jarní porážku, když dosáhl na výhru 2:0.

V bitvě tabulkových sousedů uspěl Bečov, který na svém stadionu pokořil Pernink 2:0, a na účet si připsal sedmou výhru v soutěži. Pětibrankové vítězství slavila se svými fanoušky Útvina, která hostila na svém hřišti Jáchymov, když nakonec urvala výhru 5:1. Derby rezervních týmů, které bylo na programu v Nejdku, kam dorazil záložní tým Hroznětína, od úvodu nezvládl rozhodčí, když nad jeho výroky laik kroutil hlavou a odborník žasl. Navíc ve 34. minutě přišel na pořád krušný moment, při vyloučení hroznětínského hráče, mu další hráč hostů ukradl z ruky červenou kartu, čímž vyjádřil nespokojenost s jeho mizerným výkonem, když následně kartu pohodil na hrací plochu.

Rozhodčí se tak musel vydat hledat potřebnou pomůcku po hřišti. Kupodivu další očekávaná červená stopka nepadla. I když arbitr duel nezvládl, nakonec přeci jen zvítězil zdravý rozum a fotbal, když si béčko Nejdku, které bylo v duelu lepším týmem, zaslouženě dokráčelo pro výhru 5:0, pod kterou se podepsal třemi zásahy Viktor Lutsak. Nejdecká rezerva pak přetavila v triumf i předehrávku s Útvinou, kterou urvala v poměru 2:1, čímž dosáhla během dvou dnů, na šest cenných bodů.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...