V podzimním měření sil slavila výhru 3:2 Březová a i v jarní odvetě, která se odehrála vKolové před zraky 70 diváků, dosáhla na skalp Kolové, když ji porazila 5:2, i přesto, že po prvním poločase byl stav vyrovnaný 2:2, čímž jí přichystala první jarní ztrátu po devíti výhrách v řadě za sebou.

Navíc se Březováci na Kolovou v tabulce bodově dotáhli, a to mají k dobru ještě jeden zápas. Třetí místo udržely Dalovice, které to však neměly se Štědrou vůbec jednoduché.

Ta si totiž na dalovickém stadionu vystřelila dvoubrankový náskok a dlouho to vypadalo na překvapivý triumf štěderské jedenáctky. Jenže Dalovice se nevzdaly a dokázaly duel přetavit ve výhru 3:2, když o ní rozhodl dvě minuty před koncem rozhodující brankou Tomáš Stolín.

Zdroj: Daniel Seifert

Naplno bodovala také čtvrtá Stará Role, ta porazila Pernink 6:2, když k tomu přispěl čtyřmi góly Jan Nerad, ale nutno podotknout, že horalé dorazili k utkání pouze v deseti hráčích.

Povinnou výhru slavila nad posledním Jáchymovem Útvina, která sice po prvním poločase prohrávala o jednu branku, ale po změně stran vstřelila tři branky a rozhodla o své výhře 3:1.

Na devátou výhru v soutěži dosáhly Božičany, které si poradily s řádně omlazeným týmem nejdecké rezervy, jejž porazily rozdílem dvou branek.

Jediné utkání se nehrálo, nedobrovolné volno měl Bochov, neboť soupeř z Vojkovic k utkání nedorazil.

Výsledky, 23. kolo:

Kolová – Březová 2:5 (2:2). Branky: 8. Bílý Tomáš, 41. Zelenka Jan – 13. Dražný Petr, 25. Khodl Lukáš, 76. Tulák Jindřich (vlastní), 80. Kašpar Jakub, 87. Peroutka Václav.

Útvina – Jáchymov 3:1 (0:1). Branky: 52. Hejkal Marek, 57. Herold Ladislav, 59. Šmoranc Josef – 25. Günther Michal.

Božičany – Nejdek B 2:0 (1:0). Branky: 2. Almiashev Dmytro, 51. Kubánek Jakub.

Dalovice – Štědrá 3:2 (1:2). Branky: 45. Schreiber Jan, 80. a 88. Stolín Tomáš – 10. Vlach Jakub, 12. Vojík Dominik.

Stará Role – Pernink 6:2 (3:1). Branky: 19. Götz Martin, 24. , 44. , 83. a 84. Nerad Jan, 75. Lorenc Lukáš (PK) – 40. a 52. Žitný David.