Týmy se totiž během úvodního kola předháněly, kdo bude slavit co nejvyšší výhru. Nakonec se nejlepší muškou prezentovali ostřílení hráči v trikotu rezervy Skalné, kteří potěšili své fanoušky devítibrankovou výhrou nad Starou Vodou.

O víkendu rozehrála podzimní část okresní III. třída mužů. Nová Role B deklasovala v poměru 10:1 Krásné Údolí a Hroznětín B porazil Děpoltovice 5:2.
PODÍVEJTE SE: Krásné Údolí zažilo hrůzostrašný úvod, dostalo desítku v Nové Roli

Velkou měrou k tomu připsal Lukáš Flaksa, který si připsal na účet čtyři přesné zásahy. O dva góly méně,tedy sedm, jich nastřílela v prvním kole Teplá, která si otevřela na stadionu ve Vojtanově střelnici. „I když nějaké zápasy v přípravě nedopadly podle našich představ, tak první ostrý start byl opakem,“ pochvaloval si po utkání trenér Teplé Jan Bílek.

I přes vysokou výhru však mladý trenér našel na hře svého týmu pár chyb. „Herně to samozřejmě ještě nebylo podle našich představ ale to je hlavně tím, že náš tým prošel přes prázdniny kompletní obměnou,“ naráží na toužimskou enklávu, která posílila během přestávky Teplou.

Ilustrační foto
Okresní přebor Sokolovska: Derby rezerv ovládl výběr Nového Sedla

„Teď pracujeme na tom sehrát se a na hřišti chceme předvádět dobré výkony. Utkání ve Vojtanově pro nás tedy dopadlo na výbornou a za to bych chtěl všem hráčům poděkovat,“ vzkazuje svým svěřencům hrající kouč.

Gólovou parádu, která se povede pouze několikrát za život, si užil Tomáš Štěpánek z Nového Kostela, když svému týmu vystřílel jako jediný střelce šestibrankovou výhru nad Luby, když se podepsal pod všechny zásahy svého týmu.

Úspěšně zahájily podzimní část Trstěnice B, které hostily Milhostov, kterému nastřílely pět branek a pouze dvakrát inkasovaly. Derby rezervních týmů, které se odehrálo v Hranicích nakonec ovládlo béčko FC Cheb, které ukořistilo dvoubrankovou výhru.

Branková přestřelka, která se odehrála na stadionu Tří Seker, kde se představil Kynžvart, nakonec skončila výhrou týmu z lázní, který se mohl opřít o gólový apetit Lukáše Kuny, který se blýskl hattrickem.

Okresní přebor, I. kolo:

TJ Trstěnice B – FC Milhostov 5:2 (3:0). Branky: 5. a 8. Kratochvíl Adam, 39. a 53. Kojma Rudolf, 70. Petrášek Martin – 5. Onody Ladislav, 84. Baron Martin.

TJ Hranice B – FC Cheb B 0:2 (0:1). Branky: 40. Štercl Jiří (PK), 71. Kočka Michal.

FK Skalná B – Sokol Stará Voda 9:0 (2:0). Branky: 14. Pěček Tomáš, 43. , 52. , 61. a 74. Flaksa Lukáš, 53. a 54. Karlovský Jaroslav, 63. Moronga Denis, 82. Frič Josef.

Tatran Tři Sekery – TJ Sokol Lázně Kynžvart 3:5 (0:2). Branky: 70. Kóša Petr, 88. Novotný Kamil, 89. Veselý Viktor – 12. Kucik Ondřej, 31. , 75. a 86. Kuna Lukáš, 49. Slavíček Jiří.

TJ FC Vojtanov – TJ Sokol Teplá 0:7 (0:2). Branky: 3. a 61. Rác Milan, 42. Mikula Jiří, 54. Schmitt Martin, 72. Bílek Jan (PK), 81. a 84. Šmoranc Josef.

TJ Jiskra Nový Kostel – TJ Luby 6:2 (1:1). Branky: 42. , 61. , 62. , 63. , 71. a 73. Štěpánek Tomáš (1 PK) – 6. Ulrych Vojtěch, 74. Sláma Martin.


Načítám tabulku …