V něm opět nezaváhala Březová, tedy jediný stoprocentní tým podzimní části. Naposledy se fotbalisté Březové radovali z vítězství, které bylo pátým v řadě, na půdě nováčka soutěže ze Štědré, kde rozhodli o své tříbrankové výhře již v prvním poločase, kdy vstřelili všechny tři góly.

Karlovarská Lokomotiva dosáhla na první domácí výhru, když si vyšlápla na Nejdek, který porazila 4:2.
PODÍVEJTE SE: Cheb šokoval Žlutice, Vintířov uzemnil Poříčí

Na druhou příčku se vyšvihla nejdecká rezerva, která hostila Kolovou. Hosté se sice na stadionu na Limnici ujali vedení, ale to bylo z jejich strany vše.

Poté převzal gólové otěže do svých rukou tým nejdecké rezervy, který využil mezery v brance Ajaxu, kde místo gólmana nastoupil hráč. Toho dokonale využili, když během prvního poločasu nasypali Kolové šest branek, z celkových osmi. Hattrickem k vysoké výhře Nejdečanů přispěl Martin Myslivec.

Třetí příčka patří po šestém pokračování znovuzrozené Staré Roli, která v posledních kolech jde od výhry k výhře. Naposledy se radovala z tříbodového zisku na půdě předposledního Jáchymova, který zažívá pochmurný podzim.

A to se odrazilo i na ukazateli skóre, které promluvilo ve prospěch Staré Role, která vyhrála pětibrankovým rozdílem a k tomu přidala jako bonus čisté konto.

Fotbalisté Sedlece si připsali o víkendu na účet premiérovou výhru, když v 6. kole I. B třídy porazili Křižovatku 4:2.
FOTOGALERIE: Citice opět vyplácely, Sedlec bral vítězství

Pět kousků pak obdržel o víkendu i Bečov, který se představil v Poohří, přesněji na půdě Vojkovic. Výběr z Poohří profitoval z gólového apetitu Michala Királyiho, který obstaral tři z celkových pěti branek.

Do třetice pětibrankový příděl padl v Perninku, kde místní Sokol přivítal poslední Verušičky. I v tomto duelu padl hattrick, který měl na svědomí perninský Martin Jelínek. Na vítězství dosáhly před svými fanoušky i Božičany, které udolaly Bochov rozdílem jedné branky.

V divoké přestřelce, která se odehrála v Toužimi a postavily se v ní proti sobě Útvina a Dalovice, slavili těsnou výhru hráči Útviny, kteří tak přichystali Dalovicím první podzimní ztrátu.

Výsledky, 6. kolo

Nejdek B – Kolová 8:3 (6:1). Branky: 17. Jílek Jakub, 19. , 29. a 32. Myslivec Martin, 23. a 40. Haas Robert, 79. Chvapil Petr, 89. Mandous Antonín – 5. Bláha Karel, 80. Zelenka Jan, 85. Štěpán Radek.

Vojkovice – Bečov 5:1 (2:0). Branky: 21. , 59. a 72. Királyi Michal, 34. Garaj Luboš, 61. Pavlíček Aleš – 65. Borek Tomáš.

Štědrá – Březová 1:3 (0:3). Branky: 63. Kováč Marek – 12. a 45. Trapl Martin, 41. Khodl Lukáš.

Útvina – Dalovice 4:3 (2:0). Branky: 32. Lemák Tomáš, 39. a 80. Diviš Michal, 66. Vlček Dominik – 47. Harvánek Marcel, 63. a 81. Staško Martin.

Jáchymov – Stará Role 0:5 (0:2). Branky: 1. Ficner Tomáš, 13. Belický Karel, 46. Gunem Amir, 73. Stýblo Jan, 85. Nerad Jan.

Pernink – Verušičky 5:1 (4:0). Branky: 20. , 26. a 32. Jelínek Martin, 30. a 80. Žitný David – 65. Daniš Zdeněk.

Božičany – Bochov 2:1 (2:1). Branky: 8. Fabian Mário, 36. Petr Marcel – 1. Hazucha Dušan.


Načítám tabulku …