Akce kulový blesk. I tak by se dalo nazvat rozhodnutí vedení Fastavu obléknout autobus do zářivých klubových barev. „Přestože tato vize byla ve vzduchu již nějakou tu sezonu, teprve letos se ji konečně povedlo zrealizovat. S výsledkem jsme velmi spokojení. Doufáme, že stejně tak se bude líbit i našim hráčům a také všem fanouškům,“ uvádí mluvčí zlínského klubu Zuzana Molková.

#clanek|3639891#

Tvorba a schvalování proběhla v rekordně krátkém čase. „Všichni jsme se od počátku řídili heslem, že v jednoduchosti je krása, což nám mnohé usnadnilo,“ říká Molková.

Jiří Krejčí
Řešte jen fotbal. Titul ze školy lze koupit, říká fotbalista a inženýr Krejčí

Autobus je polepen do klubových barev žluté a modré, dominuje mu velké logo a nápis FC FASTAV Zlín. Grafika je doplněna designovými složkami a na zadní části používané heslo „Hrajeme srdcem, fandíme srdcem.“

Autobus v klubových barvách bude k venkovním zápasům vozit také hráče ostatních týmů Fastavu. „Majitel autobusu pan Kijeryk, který se o dopravu našich fotbalistů stará už dlouhá léta, nejezdí pouze pro klub, ale díky dalším vlastním zakázkám, bude dělat reklamu po celé republice,“ dodává Molková.

Zlínští se v úvodním kole letošního ročníku FORTUNA:LIGY postarali o senzační obrat, v němž otočili nepříznivý vývoj proti Mladé Boleslavi z 0:2 na 3:2. Tři body Fastavu vystřelil v nastaveném čase Francouz Beauguel. V dalším utkání vyzvou ševci Opavu, jež v premiéře prohrála 0:2 na Spartě.

Srbský stoper ve službách Zlína Zoran Gajić (ve žlutém dresu) si o víkendu připsal premiérový gól ve FORTUNA:LIZE.
Gajić se poprvé trefil v lize. "Mám stejně gólů jako Zlámal," směje se