Rezerva nebo B tým. To těžko. V lázeňské metropoli se v 10. kole ČFL představila Mladá Boleslav a dovezla si téměř kompletní A tým. Nakonec se také radoval z vítězství 2:1.

„Co k tomu můžu říct? Prohráli jsme se soupeřem, který není třetiligový. My, ale i další mužstva nemáme tu možnost se posílit, tak jako béčko Mladé Boleslavi,“ povzdechl si na úvod karlovarský trenér Jindřich Dejmal.

Není se čemu divit. Jeho svěřenci podali velice bojovný výkon a hráčům, jako jsou Sedláček, Johana, Řezníček nebo Šírl, se naprosto vyrovnali. „Dali jsme rychle gól a to nás hodně povzbudilo. Bohužel jsme ale udělali dvě hrubé chyby. Dali jsme si vlastní gól, když se nedomluvili obránce Oslovič s brankářem Četveríkem. U druhé branky jsme také chybovali. Místo odkopu na třicet metrů to strčíme hráči na kraj vápna,“ popsal Dejmal inkasované obě branky.

Karlovy Vary už podruhé doplatily na to, že jsou prvním týmem. „V Liberci jsme dohrávali odložené kolo, protože v srpnu tam měli povodně. Hrálo se ve středu a Slovan byl posílen také sedmi hráči z áčka. Teď je pro změnu reprezentační přestávka a Boleslav proti nám pošle Sedláčka, Kyselu, Šírla, který ještě vloni hrál v Petrohradu pohár UEFA, nebo Johanu. Nemůžu si pomoci, ale v tomto směru je tato soutěž nespravedlivá,“ dodal Jindřich Dejmal na závěr hodnocení utkání.