Postup. Fotbalisté nováčka IV. třídy Sedlece B si na své konto ve své premiérové sezoně připsali na své konto zasloužený postup.
Přímý postup jim sice unikl z pralesní ligy do III. třídy jen o pověstný vlásek, ale druhou možnost k postupu již nepusitli a využili ji podle svých možností. Vítězně. Na starorolském pažitu totiž v barážovém utkání o III. třídu porazili Počerny v poměru 4:2.

Poprvé se měnilo skóre ve druhé minutě, když se z prvního útoku sedleckého béčko ujalo vedení, když Jiří Osten si na křídle pohrál s obráncem Počeren a hned nato předložil na stříbrném podnosu brankovou ´tutovku´ Janu Budilovi, který tradičně nadvakrát překonal brankáře Počeren, a tím tak poslal svůj tým do vedení.

Sedlec B vstřelená branka značně nabudila, ale pozadu nezůstaly ani Počerny, které využívaly zejména rychlých brejků.
Další branka padla ve 25. minutě, když se do statistik zapsal ostřílený harcovník v dresu Sedlece záložník Jiří Lehečka, který se prezentoval úspěšnou střelou, která skončila v šibenici svatyně Počeren.

Deset minut před koncem se, ale Počerny vrátily do zápasu, když se brankově prosadily po závru před sedleckou brankou, tím byl zakončen gólově i první poločas.

Do druhé půle oba týmy vystřídaly, ale obraz hry se příliš nezměnil. Hrál se vyrovnaný fotbal od vápna k vápnu. Až v 60. minutě se opět dočkali přihlížející diváci další branky, když brankář Počeren neudržel v náruči přízemní centr z kopaček Ostena, a David Kusovský z dorážky zajistil svému týmu dvoubrankové vedení.

O deset minutek později se brankově radovaly i Počerny, které opět navrátil nadohled záchraně kanonýr Dalibor Petrides, který využil mezírky v sedlecké obraně.

Jenže v 75. minutě po akci na jeden dotek, když šel míč po ose Kusovský, Lehečka, Kozel, Kováč utekl Jiří Osten, který předložil milimetrovou před prázdnou branku Michalu Kováčovi, který nabídnutou šancí nepohrdl.

Počerny poté vrhly všechny síly do útoku a tak mohl jedno z okének v jejich obraně využít agilní Osten, který předložil doslova lahůdkový míč před úplně prázdnou bránu Láďovi Válovi juniorovi, ale ten z metru branku Počeren překopl.

Tím tak zakončil pouť svého týmu, který si na své konto připsal zasloužený postup do III. třídy, zaímco Počerny padly do nejnižší fotbalové soutěže Karlových Varů – IV. třídy.