SK Toužim FK Nová Role 4:0

Jednoznačné vítězství domácích zařídil v podstatě Mikula, který dal tři ze čtyř gólů Toužimi. Branky: 35., 37. a 55. Mikula, 61. Moravec. Poločas: 2:0. Rozhodčí: Bacík – M. Štěrba, Křížek, DS Pospíšil. ŽK: 4:2. Diváci: 200. Toužim: Bronec – Metlický, M. Hejkal, Jiří Šulc, Jar. Hejkal (Hudec), Nezval, Moravec, Hotěk (46. Volf), Hejna, Pavel Šulc (70. Malec), Mikula. Trenér Marek Daněk. Nová Role: Pavlíček – Roulich, Špička, Tichý, Klas (59. Šustr), Dušek, Hnízdil, Štěpánek, Drápalík, Roman Chlup, Tomáš Chlup (70. Kotek). Trenér Stanislav Pavlíček.

Aš – Chodov 0:2

Vcelku vyrovnané utkání, ve kterém o výsledku rozhodla lepší střelecká produktivita hostů. Branky: 59. Machulka, 85. Kaňok. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Kobielský – Hrnčál, Francúz, DS Kozel. ŽK: 4:3. Diváci: 200. Aš: Jakub Čerňanský – Šiler (19. Černík), Lauko (59. Lauko), Mir. Čerňanský, Petříček, Lukáš Houdek (70. Toth), Aleš Houdek, Kohuťár, Střeček, Brož, Biskup. Trenér Milan Toth. Chodov: Dutz – Machulka, Širochman, Vaněček, Dušek, Gregor, Smolka, Gvizd, Štěpán, Kaňok, Obešlo (46. Klemera). Trenér Jiří Vican

Skalná – Loko KV 2:3

V první půli vyrovnaného duelu hosté neproměnili penaltu, ve druhé si dali vlastence a vzápětí inkasovali ještě jednou, ale pak se zmátořili, v posledních 12 minutách otočili skóre a odvezli si tři body. Branky: Frič, vlastní – Šiška 2. Krejčí. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Novotný – Balhar, Adamec, DS Kliment. ŽK: 2:3. ČK: 0:2. Diváci: 100. Skalná: Klier, Mizera, Židov, Zádrapa, Koprušťák, Zuber, Kapic, Lorincz, Špicl, Frič, Karlovský. Trenér Zdeněk Koubek. Lokomotiva: Ciprys – Riedl, Kubín, Matocha, Mitterpach, Fassel, Šnajdr, Krejčí, Horn, Šiška, Sedláček. Trenér Antonín Sedlák.

Stará Role – Útvina 4:0

V utkání průměrné úrovně získali domácí celkem bez námahy povinné tři body. Branky: 19. Plch, 62. Hejl, 65. Tráva, 95. Jordán. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Vošmik – Tichota Körmöczi, DS Rusňák. ŽK: 1:4. Diváci: 50. Stará Role: Lutzbauer – Hrudkaj, Hořt, Plachý, Mäsár, Jílek 72. Peroutka), Hejl, Stýblo, Ozom (46. Tráva), Jordán, Plch (60. Voborský). Trenér Jaroslav Slabý. Útvina: Levko – Mir. Hejkal, Mračanský, Straka, Větrovec (72. Šašek), Nováček, Krása, Rybka, Cerha (78. Diviš), Konšták, Dvorský. Trenér Eduard Kusík.

Chyše – Nejdek 3:2

Domácí šli velice rychle do vedení, v 6. minutě 2:0, o jejich výhře ale rozhodla až branka Burdy deset minut před koncem zápasu. Branky: 3. a 81. Burda st., 6. Rodling – 23. Myslivec, 57. Dolejš. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Rousek – Hodač, Václavíková, DS Skála. ŽK: 1:3. Diváci: 350. Chyše: Nekvapil – Vácha, Rodling, Válek, Burda st. (VojtaVojta), Velek, Bouška, Molnár (Korec), Kubinec, Burda ml., Laurich. Trenér Josef Šrámek. Nejdek: Hudec – Poplštejn, Šimonek, Draxal, Kolda, Černý, Dolejš, Myslivec, Haas, Šourek, Smrt. Trenér Jaroslav Růžička.

Fr. Lázně – Nové Sedlo 0:1

Vyrovnané utkání, ve kterém obě mužstva neproměnila několik vyložených příležitostí, rozhodla jediná přesná trefa v poslední minutě. Branka: 90. Suchý. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Cvrk – Stančík, Grujbár, DS Štěrba. ŽK: 2:6. Diváci: 100. Fr. Lázně: Valdman – Hibler, Valenta (61. Jačka), Lukáč, Větrovec, Syroha, Országh, Křenek, Kříž, Bastl, Petrák. Trenér Milan Kolouch. Nové Sedlo: Kocourek – Rubáš, Joza, Hányš, Miller, Gvizd, Šeda, Belbl, Vágner (84. Farkaš), Suchý (92. M. Rubáš, Kovařík. Trenér Jiří Leitermann.

D. Rychnov – Hazlov 1:1

V duelu s herně lepšími hosty uhráli domácí soustředěnou a pozornou obranou zaslouženou plichtu. Branky: 3. Sedláček – 81. Mojcher. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Hodač – Bušek, T. Votík, DS Černý. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (52. Komberec). Diváci: 180. Dol. Rychnov: Hányš – Bulíček, Ďuriš, Kalabza, Lichý, Sekáč (83. Jedlička), Šimků, Uzlík, Klemm (31. Fujan), Sedláček (75. Růžička). Trenér Vladimír Sedláček. Hazlov: Repčík – Bauer, Karafiát, Veleman, Šlesingr (77. Oršel), Šiman, Beneš, Belovič, Draksl, Prokopec (77. Mojcher), Komberec. Trenér Jiří Musil.