Obě mužstva dělil v tabulce pouze rozdíl ve skóre a vyrovnanost těchto soupeřů se projevila i v tomto zápase.

Do vedení šli sice hosté, ale první poločas jinak patřil domácím. V něm také Českolipští zásluhou Novotného vyrovnali. Ovšem od 60. minuty jako by jim došel dech a na hřišti prakticky existovaly jen Karlovy Vary. Žádný gól již ale nepadl a stejně jako na podzim skončil souboj nerozhodně 1:1.

Jako první zahrozili Severočeši, jmenovitě Breite dvakrát nebezpečně vypálil, ale hostující gólman Četverik nemusel ani jednou zasahovat. V 8. minutě šly Vary do vedení, stoper Novotný vyrobil před vlastním pokutovým územím obrovskou chybu, která se snad nestává ani v žákovské kategorii. S kulatým nesmyslem tak dlouho kličkoval před Tomášem Vlčkem, ažmujej Vlček vypíchl a kličkou překonal i vyběhnuvšího Meiera.

Vzápětí však mohlo být vyrovnáno, Mičkal trefil pouze břevno. V 18. minutě se českolipští fanoušci dočkali, Pavel Runt pronikl až do vápna, kde byl nedovoleně zastaven Hrabáčem. Hlavní rozhodčí Libor Zeman ani na chvíli nezaváhal a ukázal na značku pokutového kopu. K penaltě se postavil Petr Novotný a bez problémů proměnil.

Co se týče branek, tak to bylo v tomto zápase vše, ale jinak se toho událo více než dost. Po hodině hry domácí borci odpadli a na hřišti existoval pouze jeden tým, a to Karlovy Vary.

Svěřenci Jindřicha Dejmala, který byl v té době v nemocnici hospitalizován po operaci ramene, sevřeli Arsenál do kleští, ale branku se jim už dát nepodařilo. Ve veliké šanci se ocitl Marián Geňo v 81. minutě a podle všech svědků na stadionu byl v pokutovém území faulován.

Rozhodčí byl ale jiného názoru a ukázal Geňovi žlutý kartónek za filmování. Karlovy Vary si tak odvezly bod za remízu 1:1.

Česká Lípa - Karlovy Vary 1:1

Poločas: 1:1. Branky: 18. Novotný (pk) – 8. Vlček. Rozhodčí: Zeman, Váňa, Haltuf. ŽK: 1:2. Diváci: 340.

Č. Lípa: Meier - Bednář, Silný, Novotný, Šafář - Runt, Vrabec, Breite, Finklár (73. Broschinský) – Holeček (56. Zeman), Mičkal (79. Kaňkovský).
K. Vary: Četverik - Vůjtěch, Tichota, Kubice, Hrubý (69. Staněk), Hrabáč, Vondráček, Blažek, Geňo (89. Zápotocký), Gibala (91. Tolar), Vlček.