Poslední tým okresní tabulky čeká duel v Božičanech a předposlední Toužim B se bude prát o body s Vojkovicemi. Stará Role B bude hostit v zajímavém duelu Březovou, a nováček z Hájku vyzve na svém pažitu Kolovou. Stružná se představí v Chyši, kde se utká s tamním béčkem, a lídr tabulky Pila si udělá výlet do Nových Hamrů. Derby horalů pak bude na pořadu v Abertamech, kam má namířeno nejdecké béčko. „Budu věřit našim sousedům," vysvětluje nejlepší střelec III. třídy perninský šutér Jan Janda, který nám natipoval víkendové kolo.

Víkendový program

Božičany – Kyselka (sobota, 10.30)
„Klukům z Kyselky se v podzimní části vůbec nedaří, přesto budu věřit, že alespoň jeden bod v Božičanech urvou, dám remízu."

Stará Role B – Březová (sobota, 14.00)
„Starka je v domácím prostředí hodně silná, navíc má hodně zkušené mužstvo, které by mělo doma slavit tříbodový zisk, takže jednička."

Abertamy – Nejdek B (sobota, 14.00)
„To bude šlágr kola, jelikož jde o derby horalů, ve kterém více budu věřit našim sousedům, že uspějí a vyhrají, takže si tipnu jedničku."

Hájek – Kolová (sobota, 14.00)
„V tomto duelu půjde o hodně, ale myslím si, že oba soupeři se budou radovat po nerozhodném výsledku z bodového zisku, takže nula."

Vojkovice – Toužim B (sobota, 14.00)
„Vojkovice se budou chtít v domácím prostředí vrátit na vítěznou vlnu, a v utkání s toužimským béčkem budou navíc plnit roli favorita, takže za jedna."

Chyše B – Stružná (neděle, 14.00)
„Stružná si v pozici nováčka soutěže vede ve své premiéře velmi dobře, to prokáže i na chyšském pažitu, odkud si odveze tři body, tipnu si dvojku."

Nové Hamry – Pila (neděle, 14.00)
„Záležet bude, v jakém stavu bude hřiště, jestli se utkání vůbec odehraje. Jinak by Pila měla potvrdit roli favorita a získat tři body, dám dvoječku."