Ve šlágru druhého kola smázla v klubovém derby AC Žízeň A své kolegy z AC Žízeň B šestnácti kousky. Střelecky se dařilo i futsalistům MASHe, kteří nasázeli třináct gólů Noviku.
Do třetice padla desetibranková hranice v souboji otovické rezervy s Atletikem, které si tak připsalo na své konto jedenáctibrankovou výhru. Divoká přestřelka mezi karlovarským Fan Clubem a Rudou hvězdou nakonec skončila po nerozhodném výsledku dělbou bodů. Těsnou výhru braly Stavebniny Jurča, které udolaly Kovomat H+H. Na tři body dosáhl Bečov, který si v klidu poradil s výběrem Denasu. 

Okresní přebor – futsal FIFA
Fan Club – Rudá hvězda 8:8 (4:3).  Tři branky Fan Clubu obstaral     David Malík, dvě Milan Dobeš a Michal Holcman a jednu Vladimír Sokulský. V dresu hostů se blýsknul sedmi góly Ladislav Hlavatý a jednou brankou Miloslav Németh. Rozhodčí: Řáda, Hric. ŽK: 0:2.
Stavebniny Jurča – Kovomat H+H 7:6 (3:3). Soupeře z Kovomatu zazdil čtyřmi zásahy do černého Tomáš Hron a jednou brankou Jan Navrátil, Martin Křížek a Patrik Novák. Za hosty se dvakrát brankově radoval Lukáš Lorenc  a jednou  Daniel Žitný, Pavel Raška, Jan Černý a Kamil Pacinda. Rozhodčí: Hric, Kozák. ŽK: 0:1.   
Denas – Bečov 4:8 (1:3). Čtyři góly vítěze měl na svědomí Martin Špak, dva Josef Havlovic a jeden Tomáš Klásek a Daniel Salcman. V dresu Denasu si připsal na své konto tři trefy Tomáš Bílý a jednu Lukáš Pfreimer. Rozhodčí: Řáda, Hric.    
MASH – Novik 13:3 (5:2). Premiérovou výhru domácímu týmu zařídil hattrickem Roman Nyč, dvěma góly Radek Kaprt a Miroslav Žid a po jedné brance zaznamenali jejich spoluhráči Josef Němec, Marek Vít, Marcel Harvánek, Jan Mazanec a Lukáš Zbořil. V dresu hostů zmírnil dvěma góly porážku    Konstantin Semenkov a jedním Oleg Bondarev. Rozhodčí: Kozák, Hric.
AC Žízeň B – AC Žízeň 6:16 (2:6). Klubové derby rozhodli ve svůj prospěch áčkaři, za které čtyřikrát skóroval Milan Novotný, třikrát Martinové Janáček a Křížek, dvakrát Miloslav Otradovec a jednou Robert Takáč. Za béčko pak korigovali ukazatel skóre dvěma góly do konečné podoby Pavlové Hekel a Chaloupek a dvakrát se ještě zapsal do střeleckých statistik Jan Brédik. Rozhodčí: Kozák, Řáda. ŽK: 0:1.   
Sausfork B – Atletico 5:11 (1:6). Druhou výhru v řadě vystřílel čtyřmi zásahy Atletiku Patrik Gössl, třemi Tomáš Váša, dvěma Jakub Lippert a jedním Jiří Strolený a Michal Horner. Za otovickou rezervu si připsal na své konto tři trefy Václav Kohlíček a po jedné brance pak zaznamenali jeho spoluhráči Michal Čaniga a Karel Trojan. Rozhodčí: Řáda, Kozák.