O uplynulém víkendu odstartoval svou jarní část i krajský přebor dorostu. K vidění tak byly dva devítibrankové příděly. Ten první se odehrál na půdě vedoucího týmu krajské tabulky karlovarského 1.FC, kde proti tamnímu áčku nepochodily Františkovy Lázně. Ten druhý se poté odehrál na hřišti Spartaku Chodov, kde místní výběr vyhrál přestřelku nad jedenáctkou Aše. Chebský Union na svém stadionku vybojoval těsné vítězství nad Nejdkem a Stará Role nasázela v rámci karlovarského derby Toužimi pět branek. Karlovarská Lokomotiva si odvezla cenný bod z půdy Teplé, a druhý Ostrov se o body podělil se třetími Mariánskými Lázněmi.

Krajský přebor dorostu

1.FC K.Vary B – H.Slavkov 2:2 (2:2). V tomto utkání padaly branky pouze v prvním poločase, když se v dresu domácích střelecky prosadili Filip Duda a Zdeněk Lhoták, za hosty pak mířil dvakrát přesně mezi tři tyče Martin Chmelík.
1.FC K.Vary A – Fr. Lázně 9:0 (5:0). Tří branky vítěze obstaral Petr Belbl. Další dvě pak přidal Libor Marek a o zbylé se podělili Marek Frank, Marko Matejka, Zdeněk Mudra a Ladislav Vopat.
Union Cheb – Nejdek 1:0 (1:0). O svém vítězství rozhodli Chebané již v prvním poločase, když přesně do černého zamířil jediný úspěšný střelec celého zápasu Jakub Anděl.
Chodov – Aš 9:3 (3:0). Vysoké vítězství Chodovu zařídili dvěma góly kanonýři Michal Bečvář, Karel Pátek, Petr Bensch a Lukáš Kočí. Poslední devátou trefu domácího výběru měl na svědomí Tomáš Bělajev. Za hosty korigovali ukazatel skóre do konečné podoby přesnými zásahy Jan Dorotovič, Marek Sekáč a Tomáš Tauc.
Teplá – Loko K.Vary 1:1 (0:1). První poločas ovládli po brance Jana Žampacha hráči karlovarské Lokomotivy, ten druhý pak po gólu z kopaček Michala Horňáka výběr fotbalistů z Teplé.
Toužim – St. Role 0:5 (0:0). V tomto utkání se odehrálo vše podstatné až po změně stran, když se dvakrát trefil do branky Toužimi starorolský Miroslav Pavliš a jednou pak i jeho spoluhráči Jiří Komínek, Milan Svoboda a Dominik Hušek. ČK: 1:0.
Mar. Lázně – Ostrov 1:1 (0:0). Po bezbrankovém prvním poločase zamířil přesně mezi tři tyče po obrátce stran domácí forvard Michal Drahorád, za hosty poté oplácel stejnou mincí David Novotný.
15. Toužim⋌ 15  1  0 14  12: 84   3
Příští kolo: Jiskra Aš – Union Cheb (sobota, 10.00, hřiště Tyršův dům), TJ DDM Stará Role – 1.FC Karlovy Vary A (sobota, 10.30, Truhlářská), FK Ostrov – Sokol Teplá (sobota, 14.00), FC Františkovy Lázně – Spartak Horní Slavkov (neděle, 10.00), Baník Union Nové Sedlo – Spartak Chodov (neděle, 10.30), FK Nejdek – SK Toužim (neděle, 12.00), FC Viktorie Mariánské Lázně – 1.FC Karlovy Vary B (neděle, 15.00).