„Věděli jsme, že můžeme jen překvapit a získat, ale určitě jsme nejeli do Prahy s poraženeckou náladou,“ upozorňoval ostrovský trenér Ivan Filip. Naděje na slibný výsledek a další bodový zisk však vzaly rychle za své. Ostrováci totiž inkasovali na půdě Admiry již ve třicáté vteřině.

„Ještě jsme si před zápasem řekli, že chceme udržet co nejdéle nulu a využít rychlý brejk. Navíc jsem upozorňoval na jejich nejlepšího střelce Nádeníčka, ale přišel rychlý přechod domácích, centr a právě Nádeníček nám vstřelil rychlý gól a pak k tomu přidal po změně stran ještě druhý,“ hodně se zlobil Filip.

Poté se hra vcelku urovnala, i přesto, že se hrálo na řádně promáčeném terénu. „Pro oba týmy byly podmínky stejné, ale domácí se na terénu lépe pohybovali, z čehož pramenila i druhá branka, když jsme opět propadli,“ smutně poznamenal. I po změně stran tvrdili fotbalovou muziku především hráči Admiry, kteří ještě dvakrát zasunuli balon do ostrovské svatyně.

„Admira byl silný soupeř, byl více na balonu, byl rychlejší a ukázal, že po právu patří ke špičce divize. Nebudeme se vymlouvat, Admira vyhrála zaslouženě, byla nad naše síly,“ vysekl netradičně poklonu soupeři Filip.