Ani vedení 3:0 na plný počet bodů nestačilo

Karlovy Vary – Utkání, které přineslo šest branek a bojovný fotbal plný střetů.

20.8.2013

1.FC Karlovy VaryFoto: DENÍK/Archiv

Tak takovýto duel vidělo 150 diváků na stadionku ve Dvorech. Karlovarští Buldoci hostili Chrudim, a i když vedli již 3:0, tak se museli nakonec dělit za výsledek 3:3. Buldoci začali utkání ve výborném stylu. Už ve 3. minutě se dostal k dorážce Jarda Nerad a domácí vedli. Do konce první půle si svěřenci Pavla Medýnského vytvořili ještě tři tutovky, ale ani jedna neskončila brankou. Na konci půle šel po druhé žluté pod sprchy Špírek. I v oslabení Buldoci makali. Na 2:0 zvýšil Šollar a další branku přidal Geňo z penalty. Pak ale zabrala Chrudim a postupně vyrovnala na 3:3.
Karlovy Vary – Chrudim 3:3 (1:0). Branky: 3. Nerad, 55. Šollar, 73. Geňo – 74. a 90+1. Vácha, 82. Luptovský. ŽK: 3:4 (Špírek, Ivasko, Hucl, Geňo – Linhart, Vladyka, Vácha. ČK: 1:0 (45. Špírek). Rozhodčí: Váňa – Štefan, Henech, DS Bartyzal. Diváci: 150.
K. Vary: Arkenberg – Jankovský (67. Staněk), Hruška, Ivasko (53. Altman), Špírek, Řezáč (46. Šollar), Tůma, Nerad, Plechatý (69. Hudec), Hucl, Geňo. Trenér: Pavel Medýnský.
Chrudim: Mrázek – Linhart (59. Vácha), Adámek, Radouš, Řezníček (27. Nadrchal), Jarosz, Vladyka, Vágner (67. Luptovský), Štěpánek, Kesner, Mastík. Trenér: Pavel Jirousek.

20.8.2013 VSTUP DO DISKUSE
Obal prvních Stínů nad Krušnými horami.

Chcete být jedním z autorů? Stíny nad Krušnými horami budou mít své pokračování

Jazzfest uvede další koncert v Galerii umění Karlovy Vary

Karlovy Vary - Jazzfest 2017 je v plném proudu a jeho účastníci přivádějí své posluchače na ta nejkrásnější místa po celých Karlových Varech. Ani středeční koncert nebude výjimkou.

Futsal: Veteráni z Fut Fetu porazili mladíky karlovarské Slavie

Karlovarský kraj – Jako první na futsalové krajské scéně odstartoval během uplynulého týdne krajský přebor. Ten letos čítá sedm účastníků, kteří si to v jedenadvaceti kolech rozdají o vítěznou trofej.

III. třída: Sadov přestřílel tým Útviny a posunul se na druhé místo

Karlovarsko – Osmé kolo okresní fotbalové III. třídy přineslo vesměs vítěznou radost hostujících týmů, tedy až na dvě utkání. V prvním uspěly na domácím hřišti Potůčky, které v derby horalů porazily nedaleké Abertamy.

Akční Vladař podpoří místní projekty stovkami milionů

Karlovarsko - Po několikaletém úsilí má Místní akční skupina (MAS) Vladař schválenou strategii komunitně vedeného rozvoje. Jde o moderní trend v podpoře rozvoje venkovských oblastí a využití principu plánování tak zvanou metodou Leader.