Ve čtvrtém pokračování krajského přeboru si opět užili výhru fotbalisté Aše, kteří na svém hřišti pokořili pěti góly výběr Královského Poříčí, a po zásluze tak vévodí průběžné tabulce. Na druhém místě je chebská Hvězda, která dokázala v utkání s Chodovem po změně stran otočit ukazatel skóre ve svůj prospěch. Na bronzové příčce se dokázaly udržet i přes překvapivou porážku na půdě Vintířova Mariánské Lázně. Pro Vintířov to pak byl premiérový bodový zisk v podzimní části. Na vítěznou vlnu se navrátily Žlutice, které si odvezly velmi cenné vítězství z půdy Nového Sedla. Třetí výhru braly Citice, které tentokrát obraly na svém malém plácku o všechny body nováčka soutěže, chebský FC. Nerozhodný výsledek a následnou dělbu bodů zhlédli fanoušci v Horním Slavkově, kde uhrál tamní výběr v souboji se Starou Rolí nerozhodný výsledek. Překvapivé zkolabování přineslo utkání Ostrova, který podlehl dalšímu nováčkovi Lomnici. Na vítězné vlně zůstala Chyše, která poslala domů bez bodu Františkovy Lázně, jimž přilepila na cestu zpět pět branek.

Výsledky, 4. kolo

Nové Sedlo – Žlutice 1:3
V dresu hostů se na novosedelském pažitu radovali ze vstřelené branky úspěšní střelci ve složení Pěnkava, Štípek a Kliment. Za domácí výběr se brankově radoval Vican.
Branky: Vican Josef – Štípek Jan, Kliment Lukáš, Pěnkava Jan. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Aubrecht – Cvrk, Štěřík, DS Kozel.

Citice – FC Cheb 1:0
O své výhře rozhodli domácí borci již v prvním dějství, když mezi tři tyče zamířil Stöckner.
Branka: Stöckner Radek. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Šmat – Melničuk, Balhar, Ds Rajtmajer. ČK: 1:0.

Horní Slavkov – Stará Role 2:2
Ve vyrovnaném utkání se nakonec oba soupeři rozešli smírem, když se v dresu Slavkova brankově radovali Drobný a Navrátil. Za hosty pak obstaral obě přesné rány Voborský.
Branky: Drobný Jiří, Navrátil Miroslav – Voborský Roman 2. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Krejčí –  Rousek,Tichota, DS  Tomášek. ČK: 0:1.

Hvězda Cheb – Chodov 4:2
Chodov vyhrál na půdě chebské Hvězdy první poločas, ale domácí výběr po obrátce stran třemi góly otočil ukazatel skóre ve svůj prospěch.
Branky: Čížek Radek, Mour Vojtěch, Šneberger David, Hudeček Pavel – Šteg Ondřej, Vachník Martin. Poločas: 1:2. Rozhodčí: Svatík – Hlavatý,  Hrnčál, DS Zdvihal. ČK: 0:1.

Ostrov – Lomnice 0:2
Druhou výhru nováčkovi soutěže z Lomnice zařídili přesnými zásahy do černého kanonýři Bureš a Ohibský.
Branky: Bureš Roman, Ohibský Michal. Poločas: 0:2. Rozhodčí: Kobielský – Chládek, Fraško, DS Fibrich.

Aš – Královské Poříčí 5:1
Čtyři branky nováčka z Aše nasázel soupeři z Poříčí Sládeček. O pátý zásah domácích se zasloužil Turták. Za hosty pak kosmeticky upravil ukazatel skóre do konečné podoby Krupička.
Branky: Sládeček David 4, Turták Michal – Krupička Tomáš. Poločas: 3:0. Rozhodčí: Hlavatý – Hyčka, Vokoun, DS  Strmiska.

Chyše – Františkovy Lázně 5:1
Domácí neponechali ani podruhé v domácím prostředí nic náhodě a soupeři z Frantovek nasypali na cestu zpět do fotbalového rance pět gólů.
Branky: 9. Machyna Zdeněk, 29. Pavelka Václav, 56. Hanzlíček Jiří, 80. Velek Josef, 83. Bouška Miroslav – 63. Sláma Zdeněk (PK). Poločas: 2:0. Rozhodčí: Bogdan – Kostelník, Kříž, DS Janoušek. ŽK: 1:2. Diváci: 130.
Chyše: Nádler – Kadlec, Dorňák, Lavička, Pavelka – Hanzlíček, Bouška, Velek, Machyna – Laurich, Dvořák (stř. Burda, Lábr, Vojta, Vukliševič). Trenér: Josef Šrámek.
Fr. Lázně: Vachůn – Preis, Šťavka, Markvart, Sláma –  Čadek, Miksa, Stieranka, Vágner – Zajíček, Iterský (stř. Hertel).

Vintířov – Mariánské Lázně 2:0
Premiérové body v podzimní části přeboru vystříleli domácímu celku Müller a Svůra.
Branky: 1. Müller Lukáš, 16. Svůra Michal. Poločas: 2:0. Rozhodčí: Vokoun – Hyčka, Hodač, DS Adamec. ŽK: 4:3. Diváci: 100.
Vintířov: Střimelský – Burkyt, Klemera, Lukeš, Hodina – Šimek, Svůra, Kavur, Krejčí (75. Obešlo) – Müller (73. Gašpar),  Kalman (55. Nimrichter). Trenér: Jozef Ševc.
M. Lázně: Šmejkal – Švejda, Hadač, Jakubík, Daniezev (60. Kabelák) – Csekés, Michal Drahorád mladší, Semančík, F. Drahorád – Kafka, Bílek. Trenér: Michal Drahorád starší.