Ve třináctém kole futsalového krajského přeboru totiž senzačně vyřachli karlovarskou Slavii a na své chudé bodové konto si připsali premiérový bodový zisk, který byl po cenném vítězství tříbodový. Pro sešívané to tak byla třetí prohra v soutěži. V souboji o třetí místo v tabulce se nic podstatného nezměnilo, jelikož Františkovy Lázně doma remizovaly s Rádem, když neudržely dvoubrankové vedení po prvním poločase. Malou náplastí může být Frantovkám střelecký apetit kanonýra Lukáše Hiblera, který si proti Rádu připsal na střelecké konto tři góly. Futsalová smůla se lídru krajské tabulky, karlovarskému FutFetu, lepí na sálovky především v utkáních s chodovským Titanikem. Ani ve třináctém kole soutěže tomu nebylo jinak. Chodováci totiž uhájili domácí tvrz, a FutFet tak musel skousnout třetí prohru v přeboru. Dvakrát právě podlehli Karlovaráci hráčům Titaniku. Tentokrát bylo o vítězi prakticky rozhodnuto již po prvním poločase, když Titanic vedl čtyřbrankovým rozdílem, nakonec z toho byl pětibrankový příděl. Velkou zásluhu na tom měli zejména Martin Vachník a Adam Vild, oba si připsali po dvou brankách.

Výsledky, 13. kolo:
AC Lítov – Slavia Karlovy Vary 6:4 (5:1). Branky: Švandrlík Jakub 2, Tamajka Lukáš, Galajda Ondřej, Pleier Petr, Tamajka Tomáš – Bauer Jan 2, Petra František, Šimek Zdeněk.

FT Františkovy Lázně – ASK Rád 4:4 (3:1). Branky: Hibler Lukáš 3, Čech Ladislav – Špírek Miroslav 2, Richter Martin, Koutecký Milan.

Titanic Chodov – FutFet Karlovy Vary 5:2 (4:0). Branky: Vachník Martin 2, Vild Adam 2, Lembacher Filip – Kalán Tomáš, Sikora Martin.

Střelci po 13. kole: 32 – Tomáš Kalán (FutFet Karlovy Vary), 28 – Lukáš Hibler (FT Františkovy Lázně), 26 – Stanislav Štípek (FutFet Karlovy Vary), 20 – Tomáš Hron (Slavia Karlovy Vary), Jiří Osten (FutFet Karlovy Vary), 15 – Martin Sikora (FutFet Karlovy Vary).