Ten první se odehrál ve Vojkovicích, kde hrál o naději poslední celek tabulky, perninský Sokol, kterému byl soupeřem vojkovický výběr, jemuž pro změnu patřila předposlední pozice.

Nakonec se z důležité cenné výhry radovaly Vojkovice. Ten druhý pak zhlédli fandové v Merklíně, kam dorazilo karlovarské Bacardi, které bylo vedoucímu celku více než vyrovnaným soupeřem a po zásluze ho obralo v jarní části o cenný bod. Další vítězství si na svém stadionu připsala na své konto Pila, která pokořila jedenáctku z Abertam čtyřbrankovým rozdílem. Tři body brala v domácím prostředí i Kolová, která pokořila těsně tým Kyselky.

Okresní přebor mužů, výsledky

Vojkovice – Pernink 2:1 (0:1)
V souboji o šest bodů nakonec obstály po ne příliš dobrém výkonu domácí Vojkovice. Pernink, který dorazil na vojkovický pažit ve značně oslabené sestavě, totiž domácí tým řádně potrápil, a to navíc dohrával první poločas bez vyloučeného brankáře Ryzky, přesto ho vyhrál po gólu z kopaček Miroslava Šípka. Do branky tam musel mladíček Kotrla a Vojkovice po změně stran začaly dobývání perninské svatyně. Poprvé překonal brankáře hostí útočník Václav Vorel, který využil parádní kolmici Tůmy. Podruhé se brankově radoval David Tůma, který uklidil balon zkušeně z hranice šestnáctky přesně k levé tyčce branky hostů. Horalé sice bojovali, ale na vyrovnání jim nezbyl čas. Rozhodčí: Jiří Kaucký. ŽK: 1:0. ČK: 0:1.

Pila – Abertamy 4:0 (1:0)
Pohodovou výhru brali domácí fotbalisté nad týmem horalů, když se postupně zapsali do střelecké listiny úspěšní střelci Jiří Kalman, Jakub Plic, Tomáš Verzich a Ondřej Brožík. Rozhodčí: Petr Talpáš. ŽK: 1:2.

Kolová – Kyselka 2:1 (1:0)
Hráči Kyselky si mohli na kolovském pažitu sypat popel na hlavu. V prvním poločase byli jasně lepším týmem, přesto se z úvodní branky radovali domácí hráči, za které se brankově radoval Roman Nedbal. Po změně stran pak přidal tým z Poohří na obrátkách, ale opět to byla ta stejná písnička, když se za Kolovou zapsal do střelecké listiny Marek Tuschinovski. Kyselka se vytoužené branky dočkala až v závěru utkání, když přesně zamířil mezi tři tyče Vladimír Beneš. Rozhodčí: Milan Karban. ŽK: 0:3. ČK: 1:0.

Merklín – Bacardi 3:3 (2:1)
Ve šlágru kola se fotbalový fanoušek určitě nenudil, když v dresu horalů si připsali na své konto brankovou radost Petr Chomát, Jakub Vodrážka a Milan Dobeš. Za hosty poté dvakrát skóroval Ladislav Hlavatý a jednou Václav Zoubek. Rozhodčí: Jiří Zázvorka. ŽK: 1:0.