Střetla se v něm chyšská rezerva, která usilovala o udržení v soutěži, a Hájek, který naopak chtěl proniknout mezi okresní smetánku. Chyšáci nakonec ovládli baráž a po výhře 4:2 zůstali v okresním přeboru.

Barážové utkání gólově otevřel ve 20. minutě hájecký Jaroslav Drahokoupil. Z vedení se však Hájek radoval pouhou minutu, když Chyše srovnala po krásné kombinaci Miroslavem Dorňákem. Ve 25. minutě se Chyšáci radovali podruhé, když se hlavou prosadil po přímém kopu Robert Rödling. Ve 35. minutě však bylo opět vyrovnáno, když se po rohovém kopu zapsal do střelecké listiny Jiří Kožíšek.

Osm minut před obrátkou stran udeřila Chyše gólově potřetí, to když se po centru Cháry trefil hlavou do hájecké svatyně kapitán Chyše Roman Korec, který tak stanovil poločasový stav. Po změně stran přidal Hájek na obrátkách, ale kýžená branka nepřišla, a co se nepovedlo jemu, povedlo se na straně druhé. V 70. minutě tak zpečetil přesnou hlavičkou setrvání v okresním přeboru chyšský forvard Josef Chára.

Chyše B – Hájek 4:2 (3:2). Branky: 21. Dorňák Miroslav, 25. Rödling Robert, 37. Korec Roman, 70. Chára Josef – 20. Drahokoupil Jaroslav, 35. Kožíšek Jiří. Rozhodčí: Vaněček. ŽK: 0:1. Diváci: 36.
Chyše: Váňa – Vácha, Lorenc (60. Brejcha), Dorňák, Kubinec – Rödling, Molnár, Korec, Vojta – Chára, Lábr.
Hájek: Sulák – Janovec, Sojka (75. Šlechta), Drbohlav, Dušek (14. Drahokoupil) – Kožíšek, Perenčaj (46. Kovařík), Hromádko, Kníže – Lešťan, Češpiva.