Rozhodnuto, dobojováno. V závěrečném kole okresní fotbalové III. třídy padlo nejedno rozhodnutí. Po pohodové sedmibrankové výhře nad Stružnou si zajistili postup mezi okresní smetánku, tedy do okresního přeboru, fotbalisté Sokola Chyše B.

Naopak Hájek v domácím prostředí urval pouze bod v souboji s Počerny, a zahraje si tak barážové utkání o postup do okresního přeboru, ve kterém se střetne s týmem Vojkovic.

Zaváhání Stružné plně využil Sadov, který se tak umístil na konečné třetí příčce, zatímco Stružná brala nepopulární brambory. Sadov se totiž v domácím prostředí loučil vítězstvím nad sestupující Pilou B, která padla do IV. třídy. Do té se navrátí i Stanovice, které neuspěly na půdě Štědré.

Důležitou výhru brali na svém pažitu fotbalisté sedlecké rezervy, kteří překvapivě pokořili Potůčky. Tím rozhodli o účasti v baráži o udržení v soutěži.

Střelecky žhavo pak bylo na hřišti pod Vladařem, kde žlutické béčko deklasovalo devíti brankami jedenáctku Děpoltovic. Další přestřelka byla k vidění na hřišti Verušiček, kde nakonec uspěla hroznětínská rezerva.

III. třída

Sedlec B – Potůčky 3:1 (1:0)
Dvě branky vítěze obstaral Milan Svoboda a jednu pak přidal Vladimír Vála. Za hosty se pak střelecky prosadil Jindřich Zralý. Rozhodčí: Vít Hrubý.

Sadov – Pila B 2:1 (2:0)
Domácí rozhodli o svém vítězném loučení již v první půli, kdy se do střeleckých statistik zapsali Jan Dimitrov a Václav Sedláček. Za hosty pak po obrátce stran uvedl ukazatel skóre do konečné podoby přesnou ranou Viktor Pátek. Rozhodčí: David Jati.

Hájek – Počerny 1:1 (1:0)
Hájek sice vyhrál první dějství po přesné ráně z kopaček Martina Pátka, ale po změně stran zařídil překvapivou dělbu bodů úspěšnou trefou hostující Václav Belbl.

Štědrá – Stanovice 2:1 (1:0)
Domácím zařídili poslední výhru v sezoně úspěšní střelci Martin Kopelent a Stanislav Straka. Za hosty pak obstaral čestný úspěch Patrik Dlouhý. Rozhodčí: Miloslav Polívka.

Žlutice B – Děpoltovice 9:0 (4:0)
Střelecké hody v podání žlutické rezervy režíroval ´áčkař´ Matěj Strejček, který si připsal na své konto tři branky. Dvakrát pak skóroval žlutický forvard Josef Molek a jednou se gólově radovali i jejich spoluhráči Vlastimil Carda, Jan Vorel, Petr Harang a Lukáš Kliment. Rozhodčí: Tomáš Koudelka.

Stružná – Chyše B 0:7 (0:0)
Po bezbrankovém prvním poločase rozjeli v tom druhém na plné obrátky postupový kolotoč fotbalisté Chyše, když se dvakrát trefil mezi tři tyče Václav Pavelka a jednou pak Miroslav Bouška, Jiří Štětina, Petr Spurný, Jaroslav Lábr a Josef Chára. Rozhodčí: Lukáš Mrázek.

Verušičky – Hroznětín B 4:6 (1:2)
O čtyři góly hostů se zasloužil Jiří Klas a o zbylé dva se podělili František Paluska a Miroslav Kubík. Za domácí výběr dvakrát skóroval František Kubka a jednou Libor Slivčák a Jan Bártko. Rozhodčí: Vít Hrubý.