Ve skupině A se soustředily zraky fanoušků na dalovický stadion. Tam se proti sobě postavily sedlecká rezerva a Olšová Vrata. Olšovky dorazily na utkání pouze v deseti hráčích a za jejich drzost je zchladili kanonýři v sedleckém trikotu jedenácti kousky.

Navíc se do branky Sedlece překvapivě postavil útočník Petr Krejsa, který během duelu dvakrát kapituloval. Děkovat tak mohl svým spoluhráčům, kteří měli střelecký den, zvláště pak Filipu Novákovi, který zatížil konto soupeře čtyřmi zásahy.

Sedlec se tak posunul na třetí místo, zatímco Olšová Vrata se i nadále krčí bez bodového zisku na posledním místě. Důležitou výhru urvaly Stanovice, které si odvezly z Abertam hubené jednobrankové vítězství, jež jim zařídil Jan Klinka. Překvapivě ztrácela Slavie Junior, tedy lídr skupiny A.

Sešívaní sice vedli v Pile v souboji s tamním béčkem rozdílem jedné branky, ale nakonec z toho byla po nerozhodném výsledku dělba bodů. Tím se ztenčil náskok Slavie na čele tabulky před druhými Stanovicemi na dva body.

Na tři body dosáhli na svém pažitu horalé v dresu Nových Hamrů, když pokořili bochovský rezervní tým půltuctovým přídělem. V dresu vítěze si připsal na své gólové konto hattrick Martin Ježek.

III. třída – skupina „A"
Abertamy – Stanovice 0:1 (0:1). Branka: Klinka Jan.

Pila B – Sl. Junior KV 1:1 (0:1). Branky: Jakubal Pavel – Holcman Michal.

Sedlec B – Ol.Vrata 11:2 (4:1). Branky: Novák Filip 4, Budil Jan 2, Osten Jiří 2, Kováč Michal 2, Mrázek Milan – Hartmann Martin, Nguyen Son.

N. Hamry – Bochov B 6:0 (4:0). Branky: Ježek Martin 3, Petrovič Dan, Novák Matěj, Krajňák Zdeněk.

Hodně vzruchu přineslo deváté kolo do skupiny B. Například horalé z Perninku marně vyhlíželi svého soupeře z otročínské Budoucnosti, a tak se museli spokojit s kontumací, která jim přinesla do tabulky tři body.

Desetigólový nášup muselo skousnout Krásné Údolí, které plnilo na stadionu v Sadově v utkání s béčkem karlovarské Lokomotivy roli tréninkového sparing partnera. Výhru mohl slavit před svými fanoušky Hájek, který nastřílel Počernám šest branek, polovinu z nich pak měl na svědomí Jan Průša.

V duelu rezervních týmů se proti sobě postavily Hroznětín B a Toužim B. Ani v tomto zápase se fanoušek nenudil, když zhlédl divokou přestřelku s úspěšným koncem pro toužimské barvy. To nejlepší nakonec.

Velké překvapení se zrodilo na hřišti pod Vladařem. Tam se odehrál taktéž souboj rezervních týmů, když se varskému 1.FC postavilo do cesty žlutické béčko.

Varáci si vytvořili během první půle dvoubrankový náskok, po změně stran však fotbalově zkolabovali, čehož Žlutičáci využili ke vstřelení tří branek. Tím si 1.FC připsalo na své konto premiérovou ztrátu v soutěži v podobě překvapivé porážky.

III. třída – skupina „B"
Loko K.Vary B – Kr. Údolí 10:0 (5:0). Branky: Škarban Viktor 3, Žid Václav 2, Sedláček Václav 2, Novák Evžen 2, Doležal Petr.

Pernink – Otročín 3:0 (kontumace).

Hájek – Počerny 6:2 (2:0). Branky: Průša Jan 3, Hromádko Tomáš, Kožíšek Jiří, Češpiva Petr – Sluka Pavel, Hlawsa Richard.

Žlutice B – 1.FC K.Vary B 3:2 (0:2). Branky: Záluský David 2, Vorel Jan – Tomek Josef, Bledý Josef.

Další výsledek: Hroznětín B – Toužim B 3:4 (1:2).