Akci, která bude zahájena v 9.00 hodin tradičně podpořily přední české kluby, SK SK Slavia Praha, AC Sparta Praha či FC Viktoria Plzeň. Pozadu však nezůstaly ani kluby z Karlovarského kraje, FK Baník Sokolov a FC Slavia Karlovy Vary. „Všem, klubům, které nám nám nějakým způsobem pomohly, moc děkujeme,“ vzkazoval Eliáš poděkování za dary, které kluby na akci věnovaly.

Turnaj se odehraje pod patronací Eliho nadačního fondu a nově pak pod patronací Nadace Olgy Havlové. „Určitě se bude na co dívat,“ láká diváky do Bečova Eliáš.

Mariánské Lázně po Příbrami přivítají v rámci MOL Cupu na svém stadionu zvučného soupeře, SK Slavii Praha.
Pohárová bomba. Viktoria vyzve Slavii. Zastavilo se mi srdce, prozradil Zach

A nejen diváci, ale i týmy, které se turnaje zúčastní, si přijdou na své. A i týmy si přijdou na své. „Věcné dary či upomínkové předměty věnoval trenér Slavie Jindřich Trpišovský. Michal Sadílek a Michal Krmenčík věnovali podepsané kopačky a dresy,“ vyzdvihl šéf turnaje cenné dárky, o které se bude bojovat. „Navíc se tradičně zúčastní turnaje František Dřížďal,“ podotkl k účasti karlovarské fotbalové ikony Eliáš. „Poděkování patří také Gazza Sportu, který věnoval poháry,“ doplnil Eliáš.