Kyselka – Vilémov 1:7
Kyselka začala duel mírným tlakem, postupem času se však více dostával do hry Vilémov, který po dvou brejcích vstřelil Prakem dvě branky. Poločasový stav poté stanovil v podobě třetí branky vilémovský Kubíček. Druhý poločas již byl plně v režii Vilémova, který přidával jednu branku za druhou. Vstřelit čestný úspěch se však nakonec podařilo týmu z Poohří, když centr Čady usměrnil do branky Vilémova hlavou Beneš, který tak zmírnil krutou porážku svého mužstva.
SK Kyselka: Hlaváč – Untermüller, Beneš, Diviš, Hudec – Štěrba, Čada, Doležal, Seifert – Usler, Fišer (stř. Říha, Šipla).

Bečov – Rašovice 6:1
V utkání Bečova s Rašovicemi začali lépe hosté, kteří se ujali pěknou brankou ze třiceti metrů, když jejich hráč přeloboval špatně postaveného brankáře Bečova. Zápas se potom začal odvíjet v duchu několika šancí obou týmů, ve kterém byli šťastnější Bečováci, kteří do poločasu upravili stav na rozdíl tří branek, a to 4:1. Druhá polovina se podobala té první a v dobrém utkání přidal Bečov ještě dvě branky a zvítězil 6:1.

Výsledky: SKP Kadaň – Libědice 4:1 (2:1), Krásný Dvůr – Kadaň dorost 4:0 (1:0), Bečov – Rašovice 6:1 (2:1), Vilémov – Kyselka 7:1 (3:0).

Na prvním místě se drží s patnácti body Vilémov, který má před druhým Bečovem tříbodový náskok. Třetí je kadaňské SKP, které má stejně jako čtvrtý Krásný Dvůr na svém kontě devět bodů.

Páté místo si drží se čtyřmi body kadaňský dorost a šestá příčka patří s tříbodovým ziskem Kyselce. Tři body mají na svém kontě i sedmé Libědice. Na poslední osmé příčce jsou pak s dvoubodovým ziskem Rašovice.

6. kolo, neděle, 22. února: Kadaň dorost – Bečov (9.00), Kyselka – Rašovice (11.00), SKP Kadaň – Vilémov (13.00), Libědice – Krásný Dvůr (15.00).