Během letní přestávky pak posílil svůj kádr několika hráči. Mezi posilami se ocitl i fotbalový univerzál Ladislav Kába, který zamířil do Bečova z Kyselky. „Potřeboval jsem změnu, novou motivaci. Bečov mě zlákal, proto, že chce hrát o přední příčky a také o postup, to pro mě byla velká výzva, proto jsem na nabídku kývl," poukazoval Ladislav Kába. Ten se zúčastnil i hodně náročného letního drilu. „Letní příprava byla velmi náročná. Dvakrát v týdnu se trénovalo a o víkendu vždy bylo na pořadu přípravné utkání. Celkem jsme odehráli čtyři velmi kvalitní zápasy, ve kterých dostali šanci všichni hráči, takže příprava byla kvalitní, a to i s docházkou," pochvaloval si Kába. V prvním podzimním vystoupení Bečov zamířil na půdu exkrajského Jáchymova, kde nakonec vyválčil za výhru 3:2 první vítězství.

„Jáchymov se prezentoval velmi kvalitní hrou. V první půli jsme se dostali do vedení brankou Tomáše Bílého, ale nakonec skončil poločas 1:1, když domácí vyrovnali v samotném závěru. Nutno dodat, že za poločasový výsledek musíme děkovat našemu brankáři Rendovi Karfiolovi, který zneškodil několik vyložených šancí domácích. Do druhé půle jsme nastoupili velmi dobře a vytvořili si i několik šancí a jednu z nich i dokázali proměnit krásnou hlavou Tomáše Borka. Domácím se však po pár minutách opět podařilo vyrovnat. Rozuzlení přišlo v závěrečné desetiminutovce, kdy domácím utekl Pepa Havlovic, který po svém sólu a kličce gólmanu Jáchymova zavěsil do prázdné brány na konečných 3:2," ohlédl se za úspěšnou premiérou Kába. Ve druhém utkání se opět Bečov představil na půdě soupeře, a to exkrajské Útviny, kde taktéž vyválčil výhru 3:2.

„S Útvinou jsme se utkali již v přípravě, ale v mistráku nastoupil proti nám úplně jiný tým. Navíc je to derby, kde není silného týmu. První půle z naší strany nebyla nic moc. Hodně jsme se přizpůsobili hře domácích a v závěru půle inkasovali po rohovém kopu. V kabině jsme si všechno vyříkali a ve druhé půli jsme už předváděli naši hru. Brzy jsme vyrovnali brankou Pepy Braniše. Pak jsme sice obdrželi červenou kartu, ale i tak jsme makali dál a domácí tým i v deseti přehrávali. Útvina doplatila na svou fyzičku a postupem času odpadávala, a my toho dokázali využít, když na 1:2 po šibenici zvyšoval Pepek Havlovic, a na 1:3 po vychutnání gólmana upravoval Tomáš Bílý. V nastaveném čase se povedlo Útvině jen kosmeticky upravit výsledek na konečných 2:3," pochvaloval si další tříbodový zisk Kába.

Ve třetím utkání se však i Bečov dočkal premiérové porážky, když nestačil na pilský Baník, kterému podlehl 1:2. „Do třetice jsme se utkali s exkrajským týmem, navíc v domácí premiéře. Na zbrusu novém hřišti jsme však hned v první minutě inkasovali, a i když jsme se snažili, hosté si nesli do šaten jednogólové vedení. V kabině jsme si řekli, co musí být jinak a udělali jsme hned dvoje střídání. Ale zase jsme nezvládli začátek a opět inkasovali v první minutě. Pila už jen poté odkopávala balony, a to buď na své útočníky nebo jen do zámezí. Mezitím přišly další změny, které napomohly aspoň tomu, že jsme dokázali snížit na 1:2, ale to bylo bohužel z naší strany vše," popisoval první podzimní ztrátu bečovský hráč.
O víkendu se vydají hráči Bečova do chyšského podzámčí, kde se utkají s místní rezervou.

„K dalšímu utkání zajíždíme do Chyše, kde nás čeká tamní béčko, které, jak víme, bude moci využít hráčů A-týmu. Myslím si, že tak i učiní. Každopádně se tam ale pojedeme poprat o body, a to nejlépe o všechny tři," přeje si Kába. A jaké mají cíle v novém ročníku okresního přeboru v Bečově? „ Cíle nejen pro podzimní část sezony jsou jasné. Hrát atraktivní fotbal a prát se o přední příčky," uzavřel Kába.