Tentokrát ho čekalo derby s dalším zástupcem z Karlovarska, a to Kyselkou. V zajímavém souboji se na tříbodový zisk Bečov tentokrát pořádně nadřel, když musel ve druhém poločase smazávat dvoubrankové manko, což se mu nakonec podařilo, když o jeho těsné výhře rozhodl až v závěrečné minutě Knushi.

Hodně tomu však napomohlo, že Kyselka, která dorazila na duel pouze v jedenácti lidech, musela po zranění svého kapitána Josefa Hlaváče dohrávat zápas od 50. minuty o deseti hráčích. K tomu můžeme připočíst zranění dalšího kyselského hráče Lukáše Diviše, který taktéž během druhé půle opustil hrací plochu, Bečov tak nakonec využil přesilovku, když oslabenému soupeři nasázel tři branky.

Bečov – Kyselka 3:2
Od úvodních minut se hrálo nahoru dolů. Více brankových příležitostí si však vytvořil Bečov, ale jeho šance buď pochytal zbrusu nový gólman v trikotu Kyselky Tomáš Bláha nebo se střelecké pokusy Bečováků nevešly mezi tři tyče.

Pozadu však nezůstala ani Kyselka, která ale stejně jako Bečov balon do branky nedostala. Vše podstatné se tedy odehrálo ve druhém poločase. Ve 46. minutě předvedli rychlý výpad do obrany Bečova hráči Kyselky, a jejich fotbalovou drzost přetavil v první branku Josef Hlaváč. Neuběhlo však ani třicet vteřin a ukazatel skóre se měnil podruhé, to když Hlaváč vybídl zpětnou přihrávkou na hranici velkého vápna Doležala, a ten s přehledem uklidil balon podruhé do bečovské branky.

Po dalších třech minutách zamířil do rozhozené obrany Bečova Hlaváč, který však byl faulován, a nakonec musel z utkání odstoupit a tým z Poohří tak vzdoroval soupeři pouze v deseti hráčích. To nabudilo Bečov a na branku Kyselky se valil jeden útok za druhým. Přesilovku přetavil Bečov v kontaktní branku v 60. minutě, kdy se do střelecké listiny zapsal Sylë Knushi. Hráči Kyselky i nadále bojovali, ale na přesilu to nestačilo, zejména když v 69. minutě obstaral vyrovnání Erik Bílý.

Poté se poroučel se zraněním ze hřiště kyselský Lukáš Diviš a Bečovu se naskytla ještě větší šance, když mu v závěru duelu vzdorovalo na hrací ploše v dresu Kyselky pouze devět hráčů. Bečov načal dobývání kyselské svatyně a hráči z Poohří dlouho odolávali, nakonec však kyselská tvrz padla, a to v 90. minutě, kdy Bečovu zařídil tříbodový zisk svou druhou brankou v utkání Sylë Knushi.

Branky: 60. a 90. Knushi, 69. Sivák – 46. Hlaváč, 47. Doležal. Poločas: 0:0.

Bečov: Karfiol – L. Havlovic, Borek, Psohlavec, Miko – Petra, T. Bílý, Limani, Baláž – Zelinka, Knushi (stř. E. Bílý, Sivák).

Kyselka: Bláha – Pohlodek, Kliment, Diviš, Ďurian – Seifert, Doležal, Čada, Hlaváč – Beneš, Usler.