Hodně napilno budou mít o tomto víkendu fotbalisté bečovského Slavoje. Důvod? V dohrávaném desátém kole okresní III. třídy jim totiž půjde o hodně. V případě výhry nad týmem Děpoltovic se totiž mohou vyhoupnout do čela tabulky, a k tomu jako bonus přidat zisk podzimního mistra soutěže, jelikož vedoucí tým tabulky Sadov již své utkání s Dvory odehrál, a Bečováci na čelo tabulky ztrácí pouhý bod.

V Děpoltovicích to však nebude mít Bečov nijak snadné, protože Děpoltovice se vezou na vítězné vlně, a uspět budou chtít i nad aktuálně druhým týmem tabulky. O hodně půjde i týmu ze Štědré, který okupuje prozatím třetí pozici, ale v případě úspěchu na půdě hroznětínské by taktéž mohl pomýšlet na první místo, a to v případě, kdyby Bečov v Děpoltovicích pouze remizoval. Jinak by se hráči Štědré museli spokojit s konečnou druhou příčkou, ale nepředbíhejme.

Horalové z Potůček zamíří do Lokte, kde je prověří mladíci v dresu karlovarské Slavie Junior, a bochovská rezerva, které patří v tabulce předposlední pozice, bude hostit nevyzpytatelný Pernink. Počerny si udělají výlet na hřiště žlutické rezervy a Verušičky přivítají poslední celek tabulky dalovické béčko.

III. třída, 10. kolo: Slavie Junior – Potůčky, Bochov B – Pernink, Děpoltovice – Bečov, Verušičky – Dalovice B (vše sobota, 13.30), Žlutice B – Počerny, Hroznětín B – Štědrá (neděle, 13.30).