Karlovy Vary – Ani ve třetím kole krajského přeboru ve futsale se ostřílení hoši v dresu karlovarského FutFetu bodového zisku nedočkali. Ba naopak. Opět dostali pořádně za vyučenou, když tentokrát museli skousnout třináctibrankový příděl od karlovarské Slavie.
Pro tu to pak byl premiérový bodový zisk. Prozatím suverénně si vede chodovský Titanik, který ani ve třetím pokračování soutěže nenašel přemožitele, když v domácím prostředí rozložil na sedm dílů rezervu karlovarských Draků, a po zásluze tak vévodí krajské tabulce.
Naopak jenišovská vítězná vlna byla ve třetím kole přerušena, postarali se o to po osmibrankové výhře futsalisté Rádu.
Výsledky, 3. kolo:
Titanic Chodov – Draci K.Vary B 7:2 (3:0). V domácím prostředí chodovský Titanik potvrdil roli favorita, když se do branky soupeře třikrát trefil Lukáš Kočí, dvakrát Tomáš Pelech a jednou Petr Širochman a    Bernard Zucker. Za Draky pak korigovali ukazatel skóre přesnými zásahy Marián Kolesnáč junior a Tomáš Chlup. Rozhodčí: Fischer, Kozák.
FC Jenišov – ASK Rád 3:8 (2:3). Jenišovu připravil hattrickem první porážku v ročníku hostující Roman Hanker. Další dvě branky Rádu přidal Radek Novák a jednou se brankově radovali Pavel Formánek a Jaromír Král a Martin Richter. V dresu Jenišova se pak zapsali do střelecké listiny Daniel Sedláček, Miloš Gojkovič a Jan Nerad.   Rozhodčí: Štěřík, Kobielský. ŽK: 0:1.
FutFet K.Vary – Slavia K.Vary 3:13 (0:5). V souboji o poslední příčku obstáli sešívaní, za které pět branek obstaral Lukáš Lorenc, čtyři k tomu přidal Petr Diviš. Další dvě branky zajistil Zdeněk Šimek, a po jednom zářezu si připsali Petr Florián a Jakub Kolář. Za FutFet zmírnil prohru dvěma góly Tomáš Kalán a jedním Jiří Osten. Rozhodčí: Kobileský, Štěřík. ŽK: 1:0.