„Určitě nejsme s bodovým ziskem vůbec spokojeni,“ hlásí z kabiny hurricanů kapitán Miroslav Šnajdr (na snímku). A není divu. Karlovaráci totiž patří tradičně ke špičce prvoligové soutěže. „Dva hodně cenné body jsme urvali v prvním kole na palubovce v Ústí. Poté jsme padli s Brnem ve vyrovnaném utkání, ve kterém se nám střelecky nedařilo. Naposledy jsme ztratili pro změnu dva body v souboji s Českými Budějovicemi,“ smutně poznamenal Šnajdr ke třem odehraným zápasům, ve kterých dosáhli Varáci na čtyři body. I on však věří v lepší zítřky.

„Tým prošel během přestávky hráčskou obměnou a postupně si vše sedá. Tým se sehrává a já věřím, že se vše prolomí,“ přeje si kapitán karlovarského týmu. První krok mohou udělat florbalisté z města minerálních pramenů již dnes, když od 18.00 hodin budou hostit v hale míčových sportů aktuálně třetí tým tabulky Black Angels Praha.

„Pro nás jsou Black Angels největším rivalem v soutěži a tato utkání jsou vždy hodně vyhecovaná. Na soupeře ztrácíme v tabulce dva body, a pokud bychom vyhráli, šli bychom v tabulce před něj,“ narážel Šnajdr na průběžné osmé místo svého týmu. Na velmi zajímavý florbalový mač je tradičně vstup zdarma. „Chtěli bychom pozvat fanoušky na zápas s Black Angels, ve kterém budeme hodně spoléhat na jejich podporu,“ dodal závěrem Šnajdr.

Ilustrační foto
Lázeňské Probublávání léčí kulturou