V domácím prostředí totiž překvapivě knokautoval celek Skalné v poměru 9:0. „K utkání jsme nastupovali s respektem, jelikož jsme věděli, že nás čeká třetí nejlepší celek na hřišti soupeřů," načal své ohlížení hrající trenér Bochova Petr Tichý.

Jeho svěřenci zachytili úvod duelu a zadáci Skalné se měli co otáčet. Gólově zapršelo až v 17. minutě, když se po milimetrovém pasu Janáčka zapsal do střeleckých statistik právě Tichý. Do konce první půle se měnil ukazatel skóre ještě dvakrát, když se nejdříve radoval bochovský Jiří Bláha a po něm Kamil Pacinda.

„První poločas byl v naší režii, soupeře jsme přehrávali, i přesto jsme se brankově prosadili až po sedmnácti minutách. Nakonec jsme v první půli vstřelili důležité tři góly," oddychl si Tichý. I po změně stran pokračoval bochovský brankostroj. Na rozdíl čtyř branek zvyšoval Martin Janáček a poté si druhou gólovou radost zopakovali Tichý, Bláha a opět Janáček. K tomu můžeme připočíst dvě parádní trefy Dušana Hazuchy a laicky by se řeklo, že bylo vymalováno.

„I druhou půli jsme zahájili brankově, když se prosadil Martin Janáček. Pak už jsme na hřišti byli jenom my. Tento zápas byl pro nás hodně důležitý v boji o záchranu, ve kterém potřebujeme sbírat body především v domácím prostředí. Takže s vítězstvím určitě panovala spokojenost," dodal kouč.