Výhrou nad houževnatým soupeřem z Karlových Varů udrželi boleslavští junioři jarní neporazitelnost na domácím hřišti a zároveň i druhou příčku v mistrovské tabulce ČFL. Nakonec se domácí fotbalisté radovali z vítězství 2:1.

Karlovarákům se povedl vstup do zápasu. V 8. minutě vedli. Přes Zbrožka se uvnitř vápna ke střelbě prosadil Geňo a ranou odraženou od levé tyčky rozvlnil síť za Kanavalem.

Vyrovnat se domácím podařilo ještě do poločasu. Ve 32. minutě byl kousek od půlící čáry faulovaný Brunclík. Sám rychle rozehrál podle levé lajny na Horáka a ten odcentroval před branku, kde Volf ve skluzu usměrnil míč mezi nohy brankáře Četveríka. Do šaten se tak šlo za stavu 1:1.
Ve druhém poločase se oba celky snažily prosadit. Šance střídala šanci, a to na obou stranách. Jenomže dlouho se nikdo nedokázal prosadit.
V 83. minutě Synek, který o minutu dříve přišel na hřiště místo Volfa, svým prvním dotykem s míčem potrestal zaváhání soupeřových stoperů. Ve tvrdém souboji dokázal přesně zamířit kolem brankáře Četveríka do karlovarské branky a uzavřel tak výsledek zápasu na 2:1.

Ml. Boleslav B – K. Vary 2:1

Poločas: 1:1. Branky: 42. Volf, 83. Synek - 8. Geňo. ŽK: 1:2 (Charuza - Oslovič, Kubice). Rozhodčí: Jedlička - Vitner, Klupák. Diváků: 125.
Ml. Boleslav B: Kanaval - Charuza, Zbrožek, Dimitrovski, Horák - Zahustel (54. Hadziresic), Brunclík, Procházka, Tvaroha - Volf (82. Synek), Schubert (90. Duranski).
K. Vary: Četverík - Kaplan, Tichota, Vondráček (85. Janáček), Oslovič - Gibala (65. Jankovský), Kubice (85. Laušman), Staněk, Hrubý - Nerad, Geňo.