Netradičně už v pátek se půjde na fotbal do Dvorů. V České fotbalové lize bude 1. FC Karlovy Vary hostit rezervu Mladé Boleslavi. Utkání začíná v 16 hodin.
Důvod, proč se půjde na třetí ligu už v pátek, je prostý. „V sobotu hraje v Sokolově Sparta pohár. Proto jsme utkání přesunuli,“ vysvětluje trenér Dejmal.
Tento víkend má Gambrinus liga volno, protože je reprezentační přestávka. „Už teď víme, že si Mladá Boleslav s sebou přiveze několik hráčů z A týmu. Podle zpráv, které mám, tak nastoupí Kysel a Sedláček. Nicméně my do zápasu nejdeme s poraženeckou náladou. Pokud podáme slušný výkon, tak věřím, že naši hráči dokáží uspět,“ říká na úvod zápasových prognóz trenér Jindřich Dejmal.

Karlovarský lodivod se i pro tentokrát bude muset obejít bez hráčů základní sestavy. „Mimo hru bude Zbyněk Vondráček. U něj se ukázalo, že ty břišní úpony má hodně namožené. Několik zápasů se to snažil přitlouct prášky, ale teď už to prostě nejde. Navíc od začátku týdne pořádně netrénuje Geňo, který dostal v Králově Dvoře pořádně nakopáno,“ přidává kouč karlovarského týmu.

Na druhou stranu se už do mužstva vrátí dva dlouhodobí marodi, a to Nerad s Janáčkem. „Nerad nastoupil v Králově Dvoře od první minuty. Janáček pak v poločase a podal slušný výkon,“ pokračuje.

Jenomže tito dva hráči nemohou vyrovnat ztrátu Vondráčka. „Zbyněk je jedním z nejlepších našich obránců. Je to obrovský bojovník a nebojí se chodit do soubojů. Spoustu míčů dokáže vydřít. Navíc je to výborný hlavičkář. Jeho výpadkem nám vznikly veliké problémy. Nahradit ho nebude snadné,“ povzdechl si.

Ještě horší by bylo, kdyby nemohl nastoupit Geňo. „Marián dává hodně branek. Všichni to o něm vědí a všechna mužstva si na něho dávají pozor,“ říká Dejmal.
Mužstvo 1. FC Karlovy Vary ani v jednom utkání podzimu nenastoupilo v té nejideálnější sestavě. Stále někdo chybí. „Já jsem se za celou svou kariéru s tímto ještě nesetkal. Buď se rozpadne záloha a nebo obrana. V některých zápasech chyběli i čtyři hráči základní sestavy a museli jsme to hodně lepit,“ uzavírá Jindřich Dejmal.