Ostrovská střelecká garda pod taktovkou generála Ivana Filipa se vydala dobýt Horní Slavkov. Povedlo se. Ostrováci nasázeli soupeři devět branak, a stále tak vévodí tabulce bez ztráty bodu.

Naplno bodovala i druhá Březová, ta se představila v domácím prostředí v derby s Novým Sedlem. To nakonec odjelo po bezzubém výkonu se čtyřbrankovým přídělem.

Hodně potu muselo vynaložit na tříbodový zisk třetí v pořadí Královské Poříčí, které hostilo v dalším derby nováčka z Kynšperka. O jednobrankovém vítězství domácího výběru nakonec rozhodli sami hosté, když si nechtěně vstřelili vlastní branku. Naopak zaváhaly Citice, které se představily v Nejdku v souboji s tamním FK.

A byli to Nejdečáci, kdo diktoval po celé utkání tempo duelu, a navíc k tomu přidali i důležité branky, což v součtu znamenalo zisk veledůležitého vítězství a bodů. K tomu můžeme připočíst i gesto fair play v podání Nejdečana Marka Černého, který během duelu mohl postupovat sám na brankáře hostů, ale všiml si ležícího hráče a balon zamířil do autu. Fanoušek lačný gólového koření se nenudil v utkání Lomnice s Františkovými Lázněmi. A není divu.

Celkem zhlédl devět branek, když se nakonec po divoké přestřelce radovala z vítězství Lomnice. Karlovarská Lokomotiva si na stadionu na Růžovém Vrchu poradila v hodně důležitém utkání s chebským FC. O své výhře rozhodla prakticky již v prvním dějství, když soupeři z Chebska nastřílela čtyři branky z celkových pěti.

Husarský kousek se povedl Toužimákům. Ti během týdne posílili svůj tým o útočníka Lukáše Klimenta a ten se jim hned gólově odvděčil, když soupeři ze Staré Role nasázel čtyři branky.

Toužim nakonec slavila doma výhru rozdílem šesti branek, když se prosadil i bratr Lukáše Klimenta Josef. A když se k tomu přidal kanonýr Hotěk, bylo vymalováno. Stará Role, která dorazila do Toužimi pouze v jedenácti hráčích, tak musela skousnout další hořkou pilulku v podobě osmé prohry v podzimní části.

Výsledkový servis:
Nejdek – Citice 3:0 (1:0). Branky: Rutrle Filip, Jílek František, vlastní.

Lomnice – Fr. Lázně 5:4 (4:2). Branky: Malinkovič Petr 2, Zindl Tomáš, Štěpanovský Michal, Kníř Jan – Karafiát Jan, Šiman Václav, Iterský Michal, Podlipský Miroslav.

H. Slavkov – Ostrov 1:9 (0:3). Branky: Kubík Tomáš – Koudelka Josef 2, Tolar Jan 2, Liška Jan, Svěcený Petr, Novotný Milan, Vrba Jakub, Wolf Tomáš.

Březová – Nové Sedlo 4:0 (2:0). Branky: Vůjtěch Jan 2, Bereczký Tomáš, Peterka Petr.

Kr. Poříčí – Kynšperk 1:0 (0:0). Branka: vlastní.

Loko K. Vary – FC Cheb 5:1 (4:0). Branky: Vaněk Martin 2, Diviš Jakub, Štěpán Radek, Šiška Michal – Prokopec Radim.

Toužim – Stará Role 6:0 (2:0). Branky: Kliment Lukáš 4, Kliment Josef, Hotěk Miloslav.