Teď před sebou mají Nejdečané odloženou premiéru jako hrom. O víkendu se totiž představí v souboji s lídrem tabulky, březovskou Olympií, tedy týmem, kterému na podzim přichystali jako jediní porážku. „Je pravda, že začátek jara je nestandardní, v prvním kole jsme nehráli kvůli lichému počtu týmů v soutěži a ve druhém narazíme na lídra, a ještě na jeho hřišti,“ poukazoval předseda nejdeckého klubu Zbyněk Draxal.

Fotbaloví odborníci si tak zcela jistě přijdou na své, už jen proto, že Březová má Nejdku co oplácet. „Oba týmy se už poměrně dobře znají a znají své přednosti i slabiny. Viděli jsme na vlastní oči výhru Březové v Lomnici, i díky ní bude Březová, navíc na svém stadionu, favoritem,“ míní Draxal a pokračuje: „Především jsme rádi, že se pohybujeme ve špičce soutěže, a na zápas se samozřejmě těšíme, pro takové zápasy věnujeme našemu sportu svůj čas. Nevnímám ani u jednoho z táborů přehnanou motivaci nebo zášť vůči druhému týmu.“ V Březové se tak bude podávat o víkendu jedna velká fotbalová lahůdka. Speciální bude také jistě souboj dvou exligových hráčů, v dresu Březové Davida Vaněčka a Tomáše Pilaře (na snímku) v trikotu Nejdku, takže se bude na co těšit.

Krajský přebor, 15. kolo: Citice – FC Cheb (sobota, 15.00), Nové Sedlo – Loko K. Vary (sobota, 15.00), Březová – Nejdek (sobota, 15.00), Hvězda Cheb – Kr. Poříčí (sobota, 16.30, UMT Fr. Lázně), Chodov – Lomnice (sobota, 16.30), Toužim – Rotava (neděle, 14.00).