Hráči březovské Jiskry totiž dostali na půdě Slavoje Bečov řádnou střeleckou školu. Šest inkasovaných branek mluví za vše. Bečov se tak udržel po tříbodovém zisku na aktuální třetí příčce, zatímco Březová padla až na samé dno krajské tabulky.

Bodovaly i Dalovice, které udolaly jedinou brankou pilskou jedenáctku. Bez bodů pak překvapivě odjel favorizovaný Sedlec z půdy Hrozňatova. Neuspěl ani Nejdek, ten pro změnu nestačil ve Žluticích na tamní jedenáctku.

V derby nováčků soutěže pak uspěl na domácí půdě Dolní Žandov, který dvěma góly pokořil Kaceřov. Bodový zisk si pak připsal na své konto i Loket, který uhrál nerozhodný výsledek na svém hřišti v duelu s Kynšperkem.

Výsledky, 21. kolo

Pila – Dalovice 0:1 (0:1)
O vítězi utkání rozhodl již v prvním poločase přesnou ranou dalovický snajpr Martin Grňo.
ČK: 0:1.

Hrozňatov – Sedlec 4:3 (2:0)
Domácím vystřílel důležité vítězství dvěma góly Michal Finke. O zbylé dva se pak podělili hrozňatovští Jiří Cihla a Petr Břicháček. Za hosty poté korigovali ukazatel skóre Tomáš Bílý, Lukáš Berger a Jiří Janáček.

Žlutice – Nejdek 5:2 (2:1)
Na vítěznou vlnu navrátil domácí výběr hattrickem Jan Pěnkava. Další dvě branky Žlutic pak přidali mladíček Milan Kryl a Matěj Strejček. Za hosty mířili přesně mezi tři tyče David Smrt a Marcel Zahálka.

Bečov – Březová 6:1 (1:1)
Čtyři branky vítěze obstaral Pavel Tvrdý, o zbylé dvě se pak zasloužili Petr Brandejský a Filip Mikulášek. V březovském dresu se trefil přesně mezi tři tyče Pavel Svoboda.

Loket – Kynšperk 2:2 (2:2)
V tomto utkání padaly branky pouze v první půli, když za domácí mířili přesně Hynek Falář a Jaromír Ungr, za hosty pak Robert Kolov a Miroslav Vágner.

Další výsledky: Dolní Žandov – Kaceřov 2:0 (1:0), Lipová – Útvina 4:1 (2:0).