První vysoká výhra se odehrála na sedleckém stadionu, kde tamní KSNP hostil Citice. Ty nakonec mohly být rády pouze za devítibrankový příděl, který řídil hlavní ostřelovač Dalin Schönwalder, který se trefil do branky soupeře hned třikrát.

Druhý vylágoš byl na pořadu v Božičanech, kam zamířil Kynšperk, který domácím nasázel osm kousků. Naopak dařilo se vedoucímu Kynžvartu, který před svými fanoušky slavil výhru nad Svatavou, která si odvezla domů pět branek.

Nezaváhalo ani Královské Poříčí, které uspělo v derby na půdě Rotavy. To nejlepší nakonec. Velké překvapení se zrodilo na půdě Březové, kde se představila Chyše.

Ta plnila roli favorita, ale nakonec bodově ostrouhala, když ji Březováci pokořili rozdílem tří branek a mohli si tak vychutnat premiérový bodový zisk v podzimní části.

Krajská soutěž dorostu
Rotava – Kr. Poříčí 1:2 (1:2). Branky: Chudjak Michal – Vogl Jakub, Smatana Pavel.

Habartov – Žlutice 2:4 (1:2). Branky: Janík Matěj, Vaculovič Jakub – Slivčák Libor 3, Berky Jakub.

Kynžvart – Svatava 5:0 (5:0). Branky: Kutil Dominik 3, Richter Jiří, Tomčík David.

Březová – Chyše 4:1 (2:0). Branky: Peterka Miroslav, Pastier Lukáš, Flesar Jan, Michalčák Jan – Janoušek Patrik.

Sedlec – Citice 9:2 (6:1). Branky: Schönwalder Dalin 3, Oncikr Štěpán, Poustka Adam, Campisano Doménico, Patera Radek, Bílý Patrik, Gabriel Petr – Ševčík Vojtěch, Kolísek Josef.

Božičany – Kynšperk 0:8 (0:3). Branky: Najman Martin 2, Korček Milan 2, Lukáč Jakub, Stratan Petr, Jakobec Elemír, Šefl Filip.