A začalo se pěkně zostra. V pátečním duelu totiž byla k vidění pořádná přestřelka, a to na půdě chebského FC, kde se představilo Nové Sedlo.
To nakonec bralo všechny body a tím svým skalním fanouškům neboli kladivářům udělalo premiérovou vítěznou radost. Stoprocentní bilanci má ostrovský FK, který si tentokrát dojel pro tři body na půdu Lomnice, kde o sobě opět dal střelecky vědět Patrik Luksch, který zařídil polovinu branek svého týmu. Zajímavý duel se odehrál i ve Staré Roli, kde se představily Citice. V tomto duelu padly celkem čtyři branky a o všechny se zasloužili Staroroláci.

Do branky hostů se třikrát trefil Roman Voborský a jednou se pak nechtěně trefil i do své svatyně. Naopak v soutěži stále čeká na své první body nováček z Kynšperka, který tentokrát musel skousnout jednobrankovou prohru na půdě Františkových Lázní. Dva body urvala na svém hřišti karlovarská Lokomotiva, která nejdříve po bezbrankovém výsledku remizovala s Nejdkem a následně přidala druhý bod po penaltové loterii.

Střelecké hody byly k mání v Horním Slavkově, kde tamní Spartak hostil v derby Březovou. A určitě nebude na tento zápas v dobrém vzpomínat, když obdržel sedm branek, tři z nich měl na svědomí březovský kanonýr Jan Vůjtěch. Stoprocentní zůstalo v soutěži i Královské Poříčí, které dobylo tentokrát exdivizní Toužim, odkud si odvezlo nejen jednobrankovou výhru, ale především velmi cenné vítězství.

Výsledkový servis:
FC Cheb – Nové Sedlo 3:4 (1:2). Branky: Prokopec Radim, Lungu Petr, Vondrášek Jiří – Škarda Filip, Kovařík František, Rychna Bedřich.

Lomnice – Ostrov 2:4 (1:2). Branky: Malinkovič Petr, Zindl Tomáš – Luksch Patrik 2, Tolar Jan, Liška Jan.

St. Role – Citice 3:1 (1:0). Branky: Voborský Roman 3 – vlastní.

Fr. Lázně – Kynšperk 1:0 (0:0). Branka: Ščislák David.

H. Slavkov – Březová 0:7 (0:4). Branky: Vůjtěch Jan 3, Čižnár Milan 2, Neumann Pavel, Bereczký Tomáš.

Toužim - Královské Poříčí 0:1 (0:0). Branka: Císař Lukáš. 

Loko KV – Nejdek 0:0 – PK 6:5