Další překvapivou bodovou ztrátu si připsaly na své konto druhé Mariánské Lázně, které promarnily v souboji s předposledními Bukovany dvoubrankový náskok a nakonec braly pouze bod.

Vedoucí Toužim povinně obstála na půdě Citic, kterým nasázela čtyři branky. Stejný počet branek pak vyfasovaly Františkovy Lázně na hřišti chodovského Spartaku. Veledůležité tři body vydřel třetí Ostrov v souboji s Královským Poříčím. Na výhru dosáhla i Stará Role, která doma pokořila čtyřmi zásahy Nové Sedlo.

Naopak v dalším kole přeboru nepochodily Žlutice, které si tentokrát odvezly dvoubrankovou porážku ze hřiště chebské Hvězdy. V sokolovském derby mezi Horním Slavkovem, který se pohybuje v sestupovém pásmu, a posledním Dolním Rychnovem se nakonec body dělily.

V posledním nedělním utkání pětadvacátého kola přeboru si fotbalisté Chyše v domácím prostředí opět s chutí zastříleli. Tentokrát si z chyšského podzámčí odvezli šest branek hráči vintířovského Baníku, pro které to byla již desátá porážka v sezoně.

Krajský přebor, výsledky

Stará Role – Nové Sedlo 4:1
Dvě branky vítěze si připsal na svůj střelecký účet Ondřej Kothera a jednou se pak brankově radovali i jeho spoluhráči Roman Voborský a Aleš Sochor. Za hosty si připsal jedinou přesnou trefu na své konto Filip Škarda.
Branky: Kothera Ondřej 2, Voborský Roman, Sochor Aleš – Škarda Filip. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Nehasil – Krejčí, Vasilko, DS Sedláček.

Citice – Toužim 1:4
Důležité vítězství lídru tabulky z Toužimi vystříleli dvěma góly Jiří Mikula a jedním David Drabík a Jakub Borek. Za domácí výběr pak obstaral čestný úspěch Radek Stöckner.
Branky: Stöckner Radek – Mikula Jiří 2, Borek Jakub, Drabík David. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Melničuk – Vokoun, Hrnčál, DS Fibrich.

Mariánské Lázně – Bukovany 2:2
Domácí tým plnil roli favorita pouze v první půli, když soupeři z Bukovan nastřílel dvě branky. Po změně stran však hosté přidali na střeleckých obrátkách, a z Mariánských Lázní si tak odvezli velmi cenný bod.
Branky: Semančík Vlastimil, Kafka Vladimír – Bezděkovský Jiří, Bílek Josef. Poločas: 2:0. Rozhodčí: Prokeš – Kafka, Kostelník, DS Kozel.

Horní Slavkov – Dolní Rychnov 1:1
Ve Slavkově padaly góly až po změně stran, když se za domácí zapsal do střelecké listiny Petr Knaf, za hosty pak stejným způsobem kontroval Vladislav Křenek.
Branky: Knaf Petr – Křenek Vladislav. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Kobielský – Šmat, Chládek, DS Rajtmajer.

Ostrov – Královské Poříčí 1:0
O výhře Ostrováků rozhodl až po změně stran jedinou přesnou trefou utkání ostrovský útočník Jakub Dušek, pro kterého to byla již jedenadvacátá trefa v sezoně.
Branka: Dušek Jakub. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Fraško – Hlavatý, Tichota, DS Stančík.

Chodov – Františkovy Lázně 4:1
Chodováci si poradili s týmem Frantovek na svém hřišti bez větších problémů, když po celé utkání měli více za hry a k tomu pak přidali i důležité branky.
Branky: Macák Jiří, Bečvář Radek, Bečvář Michal, Pechoušek Lukáš – Iterský Michal. Poločas: 2:0. Rozhodčí: Hányš – Cvrk, Pešek, DS Skála. ČK: 1:0 (Jakub Kopřiva).

Hvězda Cheb – Žlutice 2:0
Na stadionu chebské Lokomotivy padaly branky až po změně stran, když se do statistik zapsal ostřílený matador v dresu Chebanů Radek Čížek a poté přidal druhou přesnou trefu jeho spoluhráč Miroslav Dobeš.
Branky: Čížek Radek, Dobeš Miroslav. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Chládek – Šmat, Hyčka, DS Gendráč.

Další výsledek: Chyše – Vintířov 6:2 (4:2).