Baníku Sokolov skončila minulý týden podzimní část soutěže, a tak se v základní sestavě hostů objevili Jakub Blažek, Zbyněk Vondráček, Luboš Hruška a Jakub Dvořák. Do utkání vstoupili Karlovaráci dobře a už v 8. minutě se ujali vedení, když si po centru zprava srazil míč do vlastní branky převýšovský obránce Jiří Černý.

I po vstřelené brance byli Buldoci nebezpeční, hráli důrazný fotbal, se kterým se domácí těžko vyrovnávali. O přestávce domácí vystřídali, v kabině zůstal nešťastný střelec vlastního gólu Černý a nahradil jej Michal Kouřil, který ve 48. minutě také po centru z poloviny hřiště využil nedorozumění v obraně hostů a vyrovnal na 1:1. Na obou mužstvech bylo vidět, že se s remízou nemíní smířit, a i nadále byl v Převýšově vidět velmi dobrý fotbal s mírnou převahou domácích, kteří ji však nedokázali proměnit ve vedoucí gól.

Když už se zdálo, že se oba soupeři rozejdou smírně, přišel v 83. minutě špatný odkop domácího brankáře, na polovině hřiště si převzal míč Jakub Blažek a ani čtyři domácí obránci mu nezabránili v tom, aby se v pohodě dostal do velkého vápna a asi z deseti metrů tvrdou a umístěnou střelou nedal domácímu brankáři žádnou šanci.

Převýšov – Karlovy Vary 1:2 (0:1). Branky: 47. Kouřil – 8. Černý (vlastní), 83. Blažek.
K. Vary: Horňáček – Blažek, Vondráček Zb., Hruška, Jankovský, Dvořák, Nerad, Ivasko (67. Tůma), Benda (57. Vondráček J.), Řezáč (89. Hudec), Geňo (78. Špírek).