Domácí se dokázali jednou prosadit už v prvním poločase. Už v 18. minutě zamířil do černého domácí Michal Polodna a naznačil, že by body mohly zůstat domácím.

Po změně stran přidal druhou branku Martin Jirouš, kterého si pamatují příznivci Baníku Sokolov, když působil na západě Čech při hostování ze Sparty. Druhý gól domácí hodně nabudil, a když se k tomu přidá ještě to, že byl v 60. minutě po druhé žluté kartě vyloučen hostující Honza Staněk, tak bylo více či méně o osudu utkání rozhodnuto.

Přesto se Buldoci snažili s vývojem zápasu ještě něco udělat. V 65. minutě vykřesal naději na vyrovnání Martin Psohlavec svým patnáctým gólem sezony. Nic jiného ale domácí obrana Karlovým Varům nedovolila. Naopak v závěru využil Martin Rozhoň svoji možnost a v 81. minutě uzavřel na konečných 3:1.

Čížová – Karlovy Vary 3:1 (1:0). Branky: 18. Polodna, 55. Jirouš, 81. Rozhoň – 65. Psohlavec. Rozhodčí: Matoušek – Hocek, Navrátilová, DS Sádovský. ČK: 0:1 (60. Staněk). ŽK: 2:5. Diváci: 30. Sestava Karlových Varů: Dvořák – Blažek, Pěkný, Plechatý (82. Királyi), Krlička, Koubek (66. Maňák), Plachý (83. Lhoták), Psohlavec, Mestl, Staněk, Kravar. Trenér: Tichota.