V předehrávce 32. kola České fotbalové ligy se tým 1. FC Karlovy Vary představil v Hlavici a nakonec prohrál 1:5.

Karlovaráci dostali v krátké době potřetí na hřišti soupeřů pět branek. Nejprve to bylo 0:5 v Mladé Boleslavi. Následoval ten samý výsledek v Pardubicích a ve středu odpoledne pak 1:5 v Hlavici. „Já bych tento zápas nesrovnával s těmi předchozími. Poločas byl 0:0 a nebojím se říci, že jsme mohli do přestávky vést až 3:0,"ohlížel se za utkáním Karel Tichota a pokračoval: „Hned v první minutě druhé půle byla proti nám písknutá penalta a než jsme se stačili rozkoukat, tak jsme prohrávali 0:3. Bylo to velice rychlé, bohužel."

Následně se podařilo Krmenčíkovi snížit. „To bylo ale z naší strany všechno. Z rohu jsme dostali na 1:4 a bylo po zápase," naposledy se Tichota ohlédl za utkáním.

V neděli se na hřišti ve Dvorech představí od 10:30 hodin tým z Králova Dvora. „Jsou hodně nepříjemní. Disponují bojovným mužstvem, které hraje velice důrazně," popisuje kapitán 1. FC dalšího soupeře.

Králův Dvůr ještě před zápasem dokázal zvítězit, a to ve výšce. „Určitě v tomto směru mají převahu. Navíc se prezentují defenzivní hrou a budou hrozit z brejků," odhaduje Tichota a přidává, jakými zbraněmi se bude chtít prosadit se svým týmem: „Chceme kontrolovat hru. Dále budeme spoléhat na standardní situace a budeme se snažit se v nich prosadit."

Karlovaráci půjdou do utkání s jedním velikým přáním. „Dlouho jsme se v zápasech nedokázali prosadit jako první. Vždy jsme dotahovali náskok soupeře. Takže bychom chtěli vést. Následně se nám pak hraje mnohem lépe," uzavírá Karel Tichota předzápasové prognózy.