Domácí kouč Aubrecht by se svými svěřenci rád navázal na poslední vítězství, které si dovezli z půdy posledního celku tabulky Jiskry Třeboň. „Chceme potvrdit body z venku. Před zápasem v Třeboni jsme dvě utkání prohráli, a i když jsme ve středu tabulky, tak jsme stále tak trochu ohroženi sestupem," varuje rokycanský kormidelník před utkáním.

Na druhé straně mají v Karlových Varech jiné starosti. Buldoci okupují přední příčky tabulky. Ale také svěřenci trenéra Karla Tichoty chtějí navázat na předchozí úspěchy.

„Zápas s Klatovy jsme vyhráli zaslouženě. Měli jsme hodně šancí, ale ty už jsme nedokázali využít. To bychom chtěli v Rokycanech napravit. Zahazování vyložených příležitostí se nám může v budoucnu hrubě vymstít," varuje Tichota, který jinak svému týmu maximálně věří.

„Cílem je bodovat a tak trochu odčinit podzimním zaváhání s tímto soupeřem na našem hřišti, když jsme prohráli po penaltách. Teď si chceme vzít body zpátky," přidává.

Buldoci pojedou do Rokycan v nejsilnějším složení. „Většina hráčů základní sestavy je připravena nastoupit do utkání. Ještě budeme jednat se Sokolovem, zda nám někoho nepustí," dodává.