Trenér Karel Tichota v týdnu před utkáním počítal jen ztráty s vědomím toho, že ze Sokolova, který hrál ve stejném termínu v Sezimově Ústí, posílen jeho tým nebude. Ze základního kádru nemohl počítat s potrestaným Marianem Geněm, z osobních důvodů chyběl Martin Polom a k dispozici nebyl ani Zdeněk Lhoták. A tak na lavičku kromě nedoléčeného Zdeňka Lhotáka a náhradního gólmana usedli dorostenci Martin Havlíček, Zdeněk Skala a Vojta Nováček. I tak ale Buldoci dovezli dva body po vyrovnaném utkání 2:2 a štěstí v penaltovém rozstřelu.

Do utkání vstoupili hosté dobře a už ve 2. minutě šel na branku domácích Koubek, ale zvolil střelu, kterou domácí obránce srazil na roh. V 6. minutě přišla chvíle domácích. Ztráta balónu po autovém vhazování, nedůraz Krličky v osobním souboji uprostřed hřiště a pomalý návrat středových hráčů znamenaly rychlý protiútok domácích. Z pravé strany našel Persán ve vápně zcela osamoceného Martina Dudáka a ten se nemýlil. Vyrovnat se podařilo po rohovém kopu ve 23. minutě, když se odražený míč dostal k Danielu Krličkovi a ten z malého vápna prostřelil před ním stojící obránce i brankáře Trnku.

Do kabin se šlo za stavu 2:1, když za nedůraz potrestal Buldoky tvrdou ránou ve 44. minutě z hranice velkého vápna domácí Václav Novák.
Ve druhé půli se obraz hry příliš nezměnil, pouze snad přibývalo více ostrých zákroků. Kolem šedesáté minuty si každé družstvo vytvořilo po šanci, na obou stranách však chyběl důraz v koncovce.

V 64. minutě byla k vidění jedna z mála fotbalových akcí. Maňák dostal přihrávku od Mestla, zatáhl míč a vybídl Duška k úniku po křídle a ten zvládl excelentně. Centrem našel nabíhajícího Michala Királyiho, který nedal domácímu brankáři žádnou šanci.

Po vyrovnání se zdálo, že se hra poněkud uklidnila, naši hráči se snažili utkání rozhodnout, ale bez efektu. A pak se začaly dít věci. V 75.minutě nevybíravý faul zezadu na Plachého, který kontroloval míč do zázemí. Následovala strkanice a žluté karty pro Osloviče a Klivandu. Do strkanice se naprosto zbytečně zapojil i Daniel Strnad a na pokyn asistenta byl vyloučen.

Ze hřiště odešel Koubek, do branky nastoupil náhradní brankář Švec. A o bonusovém bodu rozhodovaly penalty. Po několika úspěšných, ale i neúspěšných střelcích si na značku pokutového kopu postavil míč domácí brankář Michal Trnka a gólman hostí Míra Švec jeho střelu vyškrábl na tyč. Vše zbylo na kopačce Martina Psohlavce a ten s jistotou proměnil.

Český Krumlov – Karlovy Vary 2:2 (2:1) pk 3:4. Branky: 6. Dudák, 44. Novák – 23. Klička. 64. Királyi. ŽK: 2:3 (Klivanda, Rozkošný – Maňák, Krlička, Oslovič). ČK: 0:1 (76. Strnad). Rozhodčí: Hurych – Leška, Němec, DFA Bláha.
Č. Krumlov: Trnka – Persán, Kroupa, Svoboda M., Klivanda, Svoboda P., Novák, Wagner, Rozkošný (83. Peťule), Jakeš, Dudák.
K. Vary: Strnad – Plachý, Pěkný, Oslovič, Mestl – Királyi, Krlička, Maňák, Dušek (88. Skala) – Koubek (77. Švec) – Psohlavec. Trenér: Tichota