Tým 1. FC Karlovy Vary hostil v 18. kole České fotbalové ligy na svém trávníku soupeře z Roudnice nad Labem. Středočeši nakonec vyhráli 1:0.

Domácí nevstupovali do nedělního utkání nějakým větším tlakem, což by se ale nedalo říct ani o protivníkovi. První střelou se prezentovali hosté, gólman Dvořák se ale nemusel moc vzrušovat. V kádru domácího 1. FC nastoupili i Vondráček s Geněm, kteří tak doplňovali trojici hráčů vypůjčených ze sousedního Sokolova.

Větších šancí bylo poskrovnu, ale když už nějaká byla, stála většinou za to. Oko diváka pohladily nůžky v podání hostujícího Laušmana, který v dřívějších letech oblékal karlovarský dres.

O chvíli později se na brankáře hostí Pechatého řítili tři Karlovaráci, ale nakonec se akce zastavila. Po půlhodině hry otevřel skóre Macháček, který obstřelil Dvořáka poté, co prošel přes oslabenou obranu domácích Buldoků, když v ní chyběl ošetřovaný Staněk.
Do konce poločasu už hra příliš krásy nepřinesla. Do druhé půlky naběhl Dreiseitlův tým s větší vervou. Nebylo to ale nic platné, což potvrdil i karlovarský lodivod. „Naše hra byla plná nepřesností, se kterými jsme se nedokázali srovnat. Do druhého poločasu jsme vstupovali s nějakými změnami, ale ani ty nám nakonec nepomohly,“ řekl kouč 1. FC Dreiseitl.

Mezi velké šance druhé půlky patřily střely Geňa a Nerada. Druhý jmenovaný spálil v posledních minutách tutovku.