„Dohodli jsme se na spolupráci s Martinem Psohlavcem a Tomášem Oslovičem. Oba již v minulosti v Karlových Varech hráli, mají zkušenosti z vyšších soutěží a měli by do týmu přinést to, co momentálně potřebujeme. To znamená zkušenost a v případě Tomáše Osloviče, tak i systém do zadních řad," říká na úvod Karel Tichota.

Samotná zimní příprava začala již v polovině ledna. „Trénuje se čtyřikrát v týdnu a v plánu máme řadu zápasů. Naposledy jsme hráli s Nejdkem a předtím s Hvězdou Cheb. Obě utkání jsme vyhráli a pomalu se nám začíná ukazovat ideální sestava pro jarní část soutěže," přidává.

Kromě již zmíněných Osloviče a útočníka Psohlavce doznal tým ještě několika drobných změn. „Odešel Pavel Mariánus. Jeho další kroky podle mých informací by měly vést do Rokycan. Naopak by se s námi měl připravovat Aleš Ivasko, který měl na podzim zdravotní problémy. Pokud tu tito tři hráči zůstanou, tak budu maximálně spokojený," přidává kouč k situaci okolo kádru.

Pokračovat bude i nadále spolupráce s Baníkem Sokolov. „Na podzim za nás hodně nastupovali Benda nebo Kravar. Oba jsou hráči Sokolova, a tak podstoupí přípravu v Baníku. O jejich dalším působení v našem klubu proběhnou ještě nějaká jednání. To platí i o Tvrzníkovi, kterého jsme do Sokolova pustili, a o dalších hráčích, kteří se nemusejí vejít do týmu trenéra Šmejkala," přidává.
Jarní část divize startuje 7. března.