V pořadí 32. kolo (celkově 34.) už na sestupu karlovarských Buldoků nemůže nic změnit a svěřenci trenéra Pavla Medýnského tak mohou k utkání odcestovat „s čistou hlavou."

„Už dlouho nám o nic nejde. Svoji účast v ČFL jsme ztratili v jarní části, kdy se nám nedařilo jak venku, tak ani v domácím prostředí," přiznal na úvod trenér Pavel Medýnský a pokračoval: „Na druhou stranu k utkání s SK Zápy nenastoupíme jen z pouhé povinnosti. Naší snahou bude se se soutěží rozloučit důstojně."

Ve 33. kole se v Karlových Varech představila Viktoria Jirny, která nakonec vyhrála 2:0, a trenér byl velice nespokojený. „Občas mi připadá, že si naši hráči jdou zahrát jen tak fotbálek, a to pozoruji několik posledních kol. Pevně věřím, že si všichni uvědomí, že se stále hraje o body a kluci předvedou lepší výkon, než tomu bylo naposledy," přidal.

Poslední nevyřešená zápletka v České fotbalové lize je na čele tabulky. Stále se neví, kdo postoupí do Fotbalové národní ligy. Před posledním kolem vede Kolín a na druhé Jirny má náskok jednoho bodu. Kolínští hostí v neděli od 17 hodin Horní Měcholupy a Jirky přivítají ve stejný čas Roudnici nad Labem. Pokud aktuální lídr chce jistojistě postoupit, tak musí doma vyhrát. Pak se již nemusí ohlížet na další utkání.

Program zbývajících utkání 32. kola (celkově 34.): Městský fotbalový klub Chrudim – AC Sparta Praha B SO 10:15, FK Kolín – SK Horní Měcholupy NE 17:00, Jiskra TJ Domažlice – Tělovýchovná jednota Štěchovice SO 15:00, SK Zápy – 1. FC Karlovy Vary NE 17:00, SK Viktoria Jirny – SK Roudnice nad Labem NE 17:00.