„Před zápasem bych řekl, že budu za bodík rád. Teď říkám, že je to málo," ohlíží se za zápasem Kladna a Karlových Varů (1:1) trenér Jiří Schveiner. Další jeho slova patřila prvnímu poločasu. „Toto utkání se neslo ve znamení dvou poločasů. V prvním nám chyběl pohyb, důraz i nasazení," pokračoval.

Středočeši prvních pětačtyřicet minut jasně vládli. „Měli dvě jasné šance a my můžeme jen děkovat bohu, že jsme neinkasovali," přidal Schveiner.

O přestávce byla v šatně Buldoků bouře. „Vytýkal jsem hráčům především nedostatek důrazu a bojového nasazení," řekl. A zvýšení hlasu zabralo. „Druhá půle byla z naší strany úplně o něčem jiném. Šli jsem do vedení a měli další šanci, jak svůj náskok navýšit," přiznává karlovarský kormidelník.

Jenomže branku vstřelilo Kladno. „Tečí do protipohybu brankáře domácí vyrovnali. To ovšem neznamená, že nás to položilo. Naopak. V dalších minutách jsme si vypracovali čtyři tutovky, ale doplatili jsme na to, že máme mladý a nezkušený tým," přiznal Jiří Schveiner.

V závěru se o bod obávala obě mužstva. „Tak je to logické. Stačila jedna standardní situace a vše mohlo být jinak. Já si teď s odstupem času myslím, že jsme si tři body zasloužili více jak domácí. Na druhou stranu každý bod z venku se počítá," uzavírá.