Hned od začátku utkání byl aktivnější domácí Chomutov, který vstřelil branku z první vážnější akce. Po přesném přímém kopu dostal domácí do vedení Marek Strada. O síle standardních situací se Karlovy Vary mohly přesvědčit v šestnácté minutě, kdy se po pěkném signálu prosadil Tomáš Česlák.

Hosté hrozili především z brejkových situací. Na konci jedné takové byl hostující Dušek, jenž přesnou střelou na vzdálenější tyč prostřelil brankáře Zaťka a snížil na rozdíl jedné branky. Domácí však odmítli jakékoliv komplikace, po obdržené brance se drali více do zakončení. Odměnou jim byla darovaná branka po chybě hostujícího brankáře, který vyrazil centr přímo na kopačky Ladislava Doksanského a ten poslal míč do prázdné branky.

Zkraje druhého poločasu se hosté opět dostali na rozdíl jedné branky. Dlouhou přihrávku do vápna zužitkovali v gólový efekt. Prosadil se Lhoták. Po této brance se obraz hry poněkud uklidnil a hrál se vyrovnaný fotbal. Chomutov hrozil především z výpadů po lajně a následného centru do vápna.

Po jedné takové akci navyšoval na 4:2 Aleš Pikl. Varští se ještě v závěru utkání dostali do velké příležitosti, když se po chybě brankáře ocitli sami před prázdnou brankou, ale jejich zakončení skončilo na břevně.

Chomutov – K. Vary 4:2 (3:1). Branky: Strada, Česlák, Doksanský, Pikl – Dušek, Lhoták.