Západočeši po bojovném a obětavém výkonu nakonec slavili vítězství v poměru 2:1.

Trenér Jiří Schveiner mohl využít čtveřici hráčů Baníku Sokolov. Pod hrotem se pohyboval David Vaněček II (pozn.red.: v Sokolově působí dva Vaněčkové). V záloze nastoupila dvojice Javorský – Hrubý a v obraně pak vypomáhal velezkušený František Dřížďal.

Do statistik samotného klání se zapsali tři baníkovci. Dřížďal našel v 19. minutě centrem nabíhajícího Lukáše Hrubého a ten otevřel skóre utkání. Ve 39. minutě už domácí vedli o dvě branky, když se po kombinaci Hrubého a Šimánka prosadil dorážkou David Vaněček II.

Ve druhém poločase pak aktivně hrající Pavel Javorský v polovině hřiště zastavil faulem Hečka, který se snažil dostat do přečíslení, a byla z toho žlutá kartička.
V 59. minutě se dočkali hosté, když se prosadil dělovkou Dvořák. V dalších minutách už byla domácí obrana pozorná a soupeři nic nedovolila.

Kaňkou na utkání je zranění domácího kapitána Karla Tichoty, jenž těsně před poločasem musel odstoupit pro svalové zranění.

Nutno podotknout, že hosté hráli velice dobře. Bojovali, a za snahu si bod zasloužili. Ve druhém poločase bylo před brankářem Arkenbergem několikrát pořádně horko, ale mladý gólman, jehož mají Karlovy Vary z Teplic na hostování, si počínal více než znamenitě.