První krok svěřenci trenéra Karla Tichoty k jarnímu cíli mohou udělat v sobotu na hřišti Tachova. Utkání začíná ve 14:30 hodin.„S přípravou jsem až na výjimky spokojen. Kluci k ní přistoupili velmi dobře, odtrénovali jsme vše podle plánu. V lednu jsme se zaměřili na nabírání fyzické kondice, ale nechyběly ani tréninky na UMT a v tělocvičně. V závěru jsme se zaměřili na herní věci," začal trenér Karel Tichota popisovat poslední dění.

Kádr je v podstatě uzavřen, k žádným převratným změnám nedošlo. Přesto se v týmu hlásí dvě staronové tváře Tomáš Oslovič a Martin Psohlavec.
„Od obou očekávám přínos nejen na hřišti, ale hlavně v kabině. Jsou to zkušení hráči, od kterých se můžou ostatní mladí hodně naučit. Od Tomáše si slibuji dobrou organizaci defenzivní fáze, od Martina zkvalitnění hry směrem dopředu a samozřejmě góly," přidává Tichota.

Vstup do soutěže nebude vůbec lehký. Buldoci začnou na půdě jednoho z horkých favoritů na postup, v Tachově. „Vstup do soutěže je důležitý, ale ne rozhodující. Víme, že nás čekají na začátek kvalitní soupeři. Na druhou stranu se už všichni těšíme," doplňuje trenér karlovarských Buldoků Karel Tichota. Na závěr dodává: „Samozřejmě, že budeme chtít zahájit jaro bodovým úspěchem, ale jsme si vědomi kvality soupeře."